+ Konuyu Yanıtla
12 sonuçtan 1 --- 12 arası gösteriliyor

Konu: Yeni Şafak, Zaman, Vakit gazeteleri ve Kanal7

Yeni Şafak, Zaman, Vakit gazeteleri ve Kanal7

Artık vakit gelmişti Milli Görüşün tek başına iktidara gelmesine herkes tarafından kesin gözüyle bakılıyordu. Bu sebeple bazı şer odakları (abd, siyonizm, imf, ab, içerideki hortumcular vs...) bundan rahatsızlardı, bir şeyler yapmalıydılar.
    Tıpkı Osmanlı'nın sonunu getiren, Cumhuriyeti müslüman kanı üzerine kurduran, Milli Görüş'ün iktidar olmasını defalarca engelleyen kötülük tekrar zuhur etmişti, fitne. Osmanlı'nın yıkılmasında ve diğer bütün olaylarda fitne oyununu hep aynı figüranlar oynamıştır. Hocalar, hacılar, aydınlar, basın-yayın vs...
    2002 seçimlerinden önceki figüranlarda Müslümanların adına yayın yapan bazı münafık gazeteler ve tv'lerdi. Sonuç malum saçılan nifak tohumları müslümanların cehaletiyle birleşince ortaya şer odaklarının istediği durumlar çıkmıştır.

Şimdi 2007 seçimleri yaklaşmakta ve müslüman görünümlü münafık basın yayın organları tekrar işbaşı yaptılar. Aslından işlerinin başından hiç ayrılmadılar, işlerini hızlandırdılar. Bu müslüman görünümlü münafık yayın organlarına çok dikkat edilmelidir. Zira düşman karşımızda değildir, içimizdedir. Düşman karşımızdan değil arkamızdan vurmaktadır.
    Bu sebeple biz Milli Görüşçülerin işi çok daha zordur çünkü islam düşmanı olan gayri müslimleri hakla anlatmak kolaydır ama islam düşmanı olan müslümanları halka anlatmak zordur.

Ya Rabbi; Kahhar sıfatınla bütün münafıkları kahreyle... Amin.

Yardımcımız Allah cc'dır.
    Klavye Mücahidi

amin amin amin
    "yolda yürürken eğer ayağınız taşa takılırsa siz yine amerikaya küfredin." (humeyni)

Evet Amin Amin Amin doğru zöze ne denir ancak şapka çıkarılır.
    İnsan bu su misali,kıvrım kıvrım akarya ...

kozalak Bilal YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,315
    Blogdaki Konular
    1
    :) :)

şişşştttt vakite münafık tohumu felan demeyin sakın..
    sevenleri çok..
    :) :)
    "Ey iman edenler..! Zorluklara ve sıkıntılara sabırla katlanın. Şeytan ve uşakları olan kafirlere karşı bu sabırla yarışın, cihad için hazırlıklı ve uyanık bulunun ve yolunuzu Allah'ın kitabıyla bulun ki mutluluğa erebilesiniz.."
    -Ali İmran 200-

evet..
    siz..
    vakite münafık dersiniz..
    ancak mücahid alimlerin parlementoya girmeye ne dediğini bilmezsiniz..
    bilseniz de "radikal" diye yaftalamaya başlarsınız..

halbuki bu mücahid alimler..
    mağarada 30 ciltli risale yazabilecek (dipnotlarıyla birlikte) kapasitesi olan insanlardır..
    oturduğu yerden fetva veren insanlardan değildir bunlar..bizzat cephelerdediler..

ve onlar..
    "oy vermek farz-ı kifaye(yada farz-ı ayın)dir" gibi İslam ile alakası olmayan bir iddiayı da öne sürmezler..

قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

vakit münafık değildir gibi bir iddiayı da savunmuyorum..
    قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

Esselamu aleykum

Arkadaşlar ben Vakit Gazetesinin 28 Şubat 2007 tarihinde vermiş olduğu 28 Şubat Özel Ekini bir yerlere yaranmak uğruna değilde hakkı haykırmak ve zalimin foyasını bir kez daha meydana çıkarmak uğruna verdiğini tahmin ediyorum Her ne kadar iyice akp şakşakçısı bir gazete olsada kimi zaman hakkı savunuyo diye düşünüyorum En azından zamanla yeni şafaktan bir nebze daha iyi bir gazete Tabii bu benim görüşüm Selametle...

Alıntı Ö.Faruk KALYONCU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Arkadaşlar ben Vakit Gazetesinin 28 Şubat 2007 tarihinde vermiş olduğu 28 Şubat Özel Ekini bir yerlere yaranmak uğruna değilde hakkı haykırmak ve zalimin foyasını bir kez daha meydana çıkarmak uğruna verdiğini tahmin ediyorum Her ne kadar iyice akp şakşakçısı bir gazete olsada kimi zaman hakkı savunuyo diye düşünüyorum En azından zamanla yeni şafaktan bir nebze daha iyi bir gazete Tabii bu benim görüşüm Selametle...
    Yanlışın en tehlikelisi doğruya en yakın olanıdır!
    Batıla yardım eden Hakka zulmeder
    Hz.ALİ

Alıntı Abdullah İŞBİLİR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yanlışın en tehlikelisi doğruya en yakın olanıdır!
    Kusura bakmayın Ne demek istediğinizi pek anlayamadım :uzgunum[1]:

Alıntı Ö.Faruk KALYONCU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Kusura bakmayın Ne demek istediğinizi pek anlayamadım :uzgunum[1]:

Hakkı hak gibi,
    batıl'ı da batıl gibi algılamayı Allah hepimize nasip etsin....

en tehlikeli yalanlar, yanlışlar gerçeğe en yakın olanlardır.....

vakit gazetesinin öyle bir niyeti olmadığından eminim....

28 Şubat'ı hatırlatarak ordu ve diğer milliyetçi insanlar ile, milli görüşçü lerin AKP'ye cephe almalarını o günkü Refah hükümetine karşı cephe alınmasıyla özdeşleştirmeye çalışıyor ve AKPnin yapmış olduğu hainlikler ve hıyanetleri ise sisleyip perdelemeye çalışmaktadır....

bu gibi gazetelerde yazan 3 şeye inanacaksınız

1- günün tarihine

2- fiyatına

3- ismine ( ki o bile habire değişiyor)

ötesine şüphe ile bakın.....

AB görüşmesinde koca koca başlıklarla "hayırlı olsun" başlığı atan bir gazeteden ben daha ne bekleyeyim ki....

Bunlar milletin arkası dönük iken taş ve çamur atıp kişi arkasını hiddetle döndüğü vakit, müslümanları göstererek "o attı" diyen bit yavrusu insanlardır....
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

Alıntı Ufuk EFE tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bu gibi gazetelerde yazan 3 şeye inanacaksınız

1- günün tarihine

2- fiyatına

3- ismine ( ki o bile habire değişiyor)

ötesine şüphe ile bakın.....
    İlginç bir tespit...

öncelikle ibrahim kardeş tesbitlerinin hepsine katılıyor ve destekliyorum ALLAH razı olsun . sadece HAK olanı anlatmaktan başka bir derdin olmadığını da biliyorum.ancak RESULULAH (SAVS) siz onların saygı duyduklarına küfr etmeyinki onlarda sizin inancınıza cephe almasınlar buyurmuştur . yani kol kırılsın yen içinde . hoşgörünüze sığınarak selametle.

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları