+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
59 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Atatürk'ün sansürlenen fotoğrafları

Kusura bakmayın Galiba verdiğim sitede bir hata oluşmuş Google sitesine girip 'atatürk masonmuydu' şeklinde arama yaptığınız taktirde çıkacak sonuçlardan ilkine tıklayarak ilginç! bilgilere ulaşabilirsiniz selametle.

Alıntı Ö.Faruk KALYONCU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    http://mim-fikir.blogspot.com/2005/0...asonmuydu.html Sizce bu sitedeki atatürk mü,yoksa bize tarih kitaplarında bahsedilen atatürk mü???ya aslında o bu değil de sözde en büyük türk! bizim önderimiz atatürk! ama gel gör ki en az da atatürkü tanıyoruz ne iş???
    BİZİM ONDERIMIZIN ATATURK OLDUGUNU NERDEN CIKARDIN HAYRA MOTOR SERRE FREN OLAN KARDESIM BİZİM ONDERIMIZ PEYGAMPER EFENDIMIZDIR LAFIMIZI BİLELIM
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

kemalist
    Misafir

bunda yayınlayın

atatürkçüler din düşmanı diye lanse edenler sizler degilmisiniz?...atatürk devrim yapaken din elden gidiyor diye yaygara koparanlar sizler degilmiydiz?. atatürk bu devrimleri yapaken hep yanında imamlar din görevlileri vardı..bunların fikirleri dogrultusunda bu devrimleri yaptı ...kadınımızı ikinci sınıf insanlıktan kurtartı.. onlara insan muamelesi yapılmasını sagladı...

Her başörtüsüne özgürlük adımında ''Atam özür dileriz.'' naraları atan sizler değil misiniz? ''LAiklik,Atatürk ilke ve inkılapları elden gidiyor '' diye sokaklara dökülen siz değil misiniz? Şimdi cevap verin kimmiş Atatürk'ü din düşmanı gösteren??
    'Sen'e ithaflar bitti...

Alıntı Rabia Ecem BENDEOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Her başörtüsüne özgürlük adımında ''Atam özür dileriz.'' naraları atan sizler değil misiniz? ''LAiklik,Atatürk ilke ve inkılapları elden gidiyor '' diye sokaklara dökülen siz değil misiniz? Şimdi cevap verin kimmiş Atatürk'ü din düşmanı gösteren??
    cevap veriyorum : ben değilim !
    "yolda yürürken eğer ayağınız taşa takılırsa siz yine amerikaya küfredin." (humeyni)

garipyolcu2008
    Misafir

atatürk yaşasaydı ?

düşünüyorum atatürk yaşasaydı bu sahtekar sözüm onlara
    devlet olanaklarını kullanıp malı götürenler kul hakkı yiyenler,
    yetimin, yetemanın, fakirin, hakkını gaspedenler varya
    şayet atatürk yaşasaydı inanın bu sahtekarları astırırdı.
    ve sözüm onlara mecliste kavgaya girenleri bir bir
    halkın önünde dar ağacı kurup sallandırırdır...
    görmedikmi yada duymadıkmı ? zannediyorsunuz ?
    sahte cumhuriyetçilerden bahsediyoruz..
    her kongrelerinde atışmalar rant kavgalarını görüyoruz
    bu ülkede huzur aranıyorsa ilk önce adaleti hakkı hakim kılmamız gerekiyor..
    yoksa bu ülke bu vatan yok olup gider görüyoruz.
    son yaşanan olaylara üzülüyoruz..bir ermeni öldürülüyor..
    ve arkasında milyonlar onu alkışlayıp mezara kadar götürüyor..
    ama bizim canımız yavrumuz öldürüldüğü zaman
    gaözyaşı sel oluyor ağıtlar yakıyoruz neden mi..?
    çünkü evlatlarımız bile bile ölüme yolluyoruz
    aksini düşünen varsa bana yazabilir her zaman diyoruz..
    türkiyenin geleceği açısından ( ÖZEL ORDU ) gündeme getirilmelidir..
    bu basiretsiz hükümetide sizin nezdinizde kınıyoruz...
    selam ve dua ile... rahmana emanet olun...garipyolcu2008

Kayıtsız
    Misafir

cvp

Alıntı kemalist tafarından gönderildi Mesajı Göster
    atatürkçüler din düşmanı diye lanse edenler sizler degilmisiniz?...atatürk devrim yapaken din elden gidiyor diye yaygara koparanlar sizler degilmiydiz?. atatürk bu devrimleri yapaken hep yanında imamlar din görevlileri vardı..bunların fikirleri dogrultusunda bu devrimleri yaptı ...kadınımızı ikinci sınıf insanlıktan kurtartı.. onlara insan muamelesi yapılmasını sagladı...

Kardeşim Ataistsin saygı duyarım ama

o Zamanlar imamlar ve din adamları atatürkü Müslüman bir ülke kurucaklar diye biliyorlardı...

fotoğraflar bu denli netken yorumlar bu kadar körce ne diyelim rabbbim basiretlerini açsın

Alıntı kemalist tafarından gönderildi Mesajı Göster
    allahın kelamını hice sayipta, kuran-ı kerimde yazan ayetleri hice sayıpta basörtusunu cıkarttıran bir zihniyet'in düsüncesi ne olabilir sence..? Bu yapilanlar bence devrim degil islama buyuk bir darbe vurmaya calısmaktir.. bir kisinin yanında din görevlilerinin olmasi birseyi degistirmez kişinin kimligi zaten bellidir.. bi defa aklı basında olan bir din gorevlisi kuran-ı kerime ters dusebilecek seyleri (sizin tabirinizle "devrim" olarak nitelendirdiginiz seyleri) kabul edemez, etmemesi lazim! Yani bahsettiginiz kişi bu "devrim" olarak sözünü ettiginiz seyi din görevlilerinden sağlam ve gecerli bir bilgi alarak yapamaz.cunku sağlam olan sey apacik bir sekilde yaziyor ve bir din görevlisinin mensubu oldugu dinin kitabında apacik yazanlari en iyi sekilde bilebilir.. Benim analarimin bacilarimin başörtüsüne karsi yapilan zulmü devrim olarak nitelendirmek aci birsey..

Kayıtsız
    Misafir
    Hocamızın dediği gibi Ataturk yaşa idi Milli Görüşçü olurdu...selametle

Alıntı Gamze TUNCAY tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ya kardesim bu laikligi atatürk getirmedimi?laik müslüman olurmu?ya da müslüman laik olabilirmi?bizim sarilacak bi kitabimiz peygamberimiz var atatürk nerden çikti.milli görüsçü atatürkçü olmaz,ikisi birbirine zit benim bildigim kadariyla,öyle degilse anlayalim yani.
    laikliği türkiye anayasasına atatürk değil ismet inönü 7 arkadaşıyla beraber 1937 de atatürk siros hastası edildikten sonra anayasaya soktu
    atatürk o kadar akılsızmıydı ilkesini unutsun sonra yapsın .....
    ....DAVAMA VE LİDERİME BİAT ETTİM ...GURURLUYUM ONURLUYUM.....

Alıntı Ahmet YAVUZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    laikliği türkiye anayasasına atatürk değil ismet inönü 7 arkadaşıyla beraber 1937 de atatürk siros hastası edildikten sonra anayasaya soktu
    atatürk o kadar akılsızmıydı ilkesini unutsun sonra yapsın .....

Üstelik laiklik ilkesinin anayasaya girmesini Atatürk istememiştir. Sayın Ahmet YAVUZ'un da söylediği gibi Mustafa Kemal Atatürk'ün hastalığından faydalanıp anayasaya sokulmuştur...
    'Sen'e ithaflar bitti...

TERAKKİPERVER Yüksel DİKGÖZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Oct 2008
    İletiler
    202
    Laikçiler bu fotoları görüyorlar mı acaba?!...Laikim diyenler solculardır her zaman..Atatürk ile hiç bir alakaları yoktur....Sadece kendilerini kandırırlar hepsi o kadar..

Gün gelecek ve hersey ortaya cıkacak insaallah.. Kim vatana hizmet etmis yada hizmet etmis gibi gorunmus.. Rabbim er yada gec bu gercelerin ortaya cıkması icin vesileler gönderecek..
    BACIMIN ÖRTÜSÜ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE!
    ACIRIM TÜKRÜĞE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE..

günün koşullarına göre hareket edip, zamanı geldiğinde kafasındakini uygulamış günü ve yarını iyi çözümleyen, siyasi, askeri dehaya sahip birisi, burada birkaç resim var diye başka bir insan mı oldu?resimlere değil hayatta uyguladıklarını bakıp Atatürk hakkında fikir edinsek daha doğru olabilir...:)
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

bu resimler ikoyan arkadaştan allah razı olsunda bunlar (yani kemalist sananlar kendini) hiç görmüyorlarmı bu resimleri ooy oy
    ben seni görmeden sevdim EFENDİM

Alıntı Halil BAYIR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    günün koşullarına göre hareket edip, zamanı geldiğinde kafasındakini uygulamış günü ve yarını iyi çözümleyen, siyasi, askeri dehaya sahip birisi, burada birkaç resim var diye başka bir insan mı oldu?resimlere değil hayatta uyguladıklarını bakıp Atatürk hakkında fikir edinsek daha doğru olabilir...:)

katılıyorum.. ama soylediklerinizi biraz daha acık ifade ederseniz daha iyi olacak gibi :).. Gerci ben az cok aklımdakiler gibi oldugunu tahmin ediyorum:)
    BACIMIN ÖRTÜSÜ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE!
    ACIRIM TÜKRÜĞE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNE..

Özkan Binici
    Misafir
    Alıntı Sueda GÜLEÇ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    birdaha başörtüsüne özgürlük yürüyüşüne giderken bu resimlerden pankart yapıp götürmek lazım.bizi Atatürk düşmanı görenlere ders olsun.

yani size ne diyeceğimi bilmiyorum uzun süredir böyle resimler ve karşısında böyle bir söz bekliyodum
    "birdaha başörtüsüne özgürlük yürüyüşüne giderken bu resimlerden pankart yapıp götürmek lazım.bizi Atatürk düşmanı görenlere ders olsun" size çok teşekkür ediyorum saygılarımla

vesselam

Özkan Binici
    Misafir
    eyyy!!! chpliyim atatürkçüyüm diyenler sizlere sesleniyorum sizler baykalcısınız atatürkçüğ değil vbence eskiden beri ergenekon var ve anadolu insanına atatürkü kötü tanıttılar insanın zayıf noktasından girdiler hristiyan siyonist mason dediler

bu resimler sansürlenmedi.Dini Atatürk'e karşı kullanmak isteyen dış mihraklar sağ partilere bu resimleri ysakalttırdı..

bunların ayyuka çıkmasının çok sebebi gerçek kemalistlerdir.

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları