45 / 3 İlkİlk 1234567891013 ... SonSon
895 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: Sevgili Günlük

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    sevgili günlük..

bugün bir ateş misali yangınlardayım..bir su damlası gibi duru..
    bir o kadar korkak,bir o kadar ürkek..
    Aşk şehidi..

sevgili günlük

evet attım üstümden sonunda....şu yabancılık olayını..... ..... kardeşlerim çok candan burda ..allah hepsinden razı olsun ..burası dinlendiriyo beni... çünkü etrafımda aynı fikri paylaştığım arkdaşlarım pek yok..... burda arkadaşların fikirleri ,açtığı konular çok güzel......tabi her düşünce aynı olacak diye bir şey yok ...ama farklı düşünceler bi şekilde kaynaşıyor burda ......
    dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır.

evet sevgili günlük bir günü daha yarıladık paydos saatinin gelmesi için güneşin son ışıklarıyla bizim iş yerini selamlamasını o kadar çok istiyorum ki anlatamam bugün arkadaşımın zoru ile tenis bölümüne yazıldım benden de ne tenisci olur yaa sağlık raporu istiyorlarmış doktora gittim ve doktor bey sağolsun bir rahatsızlığınız varmı deme tenezülüyetinde bile bulunmadı sadece baştan aşağı bi süzdü ve kaşeyi vurdu o an dedim ki bu doktorlar çok ilerlemiş insanı baştan aşağı süzerek iyi olup olmadığını anlıyor hadi payy

Sevgiloe mgäünlük

canim cok yankiyor sanki e.lim kopacak gibi aciyo,
    doktor olacak adam amelyat mi
    yapmis elimi kesmismi bicmismi cözemedim..

ama canim iyice sIkIldI,portala girdkim masAllah millet
    iyi calismis 5000 k,üsür mesaj yazilkmis
    anam ben bunlari nasil okimmm
    zaten canim cikiotr yazicam diye
    neyxse b i tarafinfdan basliyim..ya biwsmilla<zh
    .::вιя нιℓαℓ υgяυηα уα яαв ηє güηєѕℓєя вαтιуσя::.

slm günlük...bugün ingilizceden sınav olduk, bu sene ilk defa ing. sınavım bu kadar ii geçti son 2 sınav kaldı onlarıda atlattık mı,bekle beni tatil bu arada annemi kızdırmıştım ya affetti benii...hiç dayanamıo kızına canıım bi daha üzmicem onu neyse günlük beni dinlediğin için saoL...görüşmek üzere hoscakal...

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    SELAM GUNLUK ARTIK COK RAHATIM NEDEN DERSEN SINAVLARIM BİTTİ ARTIK HER GUN BURALARDA GEZINIOM ARTIK YARINDA SON SOZLULERI OLUP LİSE 2 HAYATIMI BASARILI BİR ŞEKİLDE BİTİRMİŞ OLACAM.BU GUN BI KOMINIST HOCA BİZE Bİ ŞEYLER ANLATTI DURMADAN KAFAMI BOZDU ADAM RESMEN PROPAGANDA YAPIO AMA ALDIRIS ETMEDIK ARKADASLARLA CUNKU AMACINI bılıorduk.buralar cok sıcak be pişiom ama bir yandan iyi oluyo kısın aldıgım kıloları verıorum guzel bı durumda cok sıkıyo be her neyse ben bu bolumden kacıoom hade bybyby
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

sevgili günlük artık seni sevemeyeceğim!
    çünkü evlendim eşim seni çok kıskanıyor!bana anlatmadıklarını ona anlatıyorsun diye başıma kalkıyor!
    ve ben bu durumdan rahatsızım!evliliğimizin 1.haftası ama 40 senelik çiftler gibi oturup kavga ediyoruz!aramızda geçen herşeyi unut günlük artık senle değil belki bir ömür boyu beraber olacağım bir melekle paylaşacağım bütün acı tatlı anılarımı!ama sana şunu söyleyeyimki 23 yıldır beni bir derbeder gibi dinledin!
    sana ne kadar teşekkür etsem azdır!

En iyi dostum ''günlüğe'' sevgilerle!

(alıntı:Evli bir adamın son günlüğü)

Sevgİlİ GÜnlÜk

bügün canım çok sıkkkın şu endoskopiyi bi yaptırayım bugün.... bide korkmasam....bana dua et günlük
    dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır.

09 06 2007 cumartesi saat 1950
    bugün sabah namazından sonra sohbet gurubumda olan arkadaşlarımla beraber şemunel gazi aleyhisselamın kabrini ziyaret için yollara düşdük
    yaklaşık 35 km arabalarımızla yol aldıkdan sonra daha önceden ayarlanan ve bizi bekleyen traktöre eşyalarımızı dodurup bizde bindik
    traktör taşların üstünden zıpladıkca bizlerde sabah kahvaltıda yediklerimizi eritiyorduk
    yaklaşık yarım saatlik traktör yolculugu sonunda nihayet geldik derken mihmandarımız abii yolun yarısına geldikdemezmi
    neyse bir yarım saatde yay olarak daga tırmandıkyüksege çıkdıkca bizimkirli havaya alışık olan cigerlerimiz tertemiz havayı hazmedemedi ve hepimizin başı dönmeye başladı
    sonunda şemun aleyhisselamın kabrine geldik ve her birimiz bir tarafa uzandık
    eşyalarımızı yükletip gönderdigimiz katırlar bizden evvel geldigi için
    bizim mihmandarın adamlarıda iki adet koyunu devirmişler ve pişirmeye hazırlanıyorlardı
    bizlerde evvela şemun aleyhisselamın ruhuna yasini şerif ve diger kısa surelerden hediye gönderdik
    sonrada hadi agalar halkayı çevirelim diye bir teklif gelince yok denirmi hemen halkayı kurup cenabı ALLAHı zikrettik
    artık etlerde kokmaya başladı
    yaklaşık 21 kişi idik ve iki koyun beş tavukdan kısa sürede eser kalmadı
    semaverlerde çaylar demini alırken
    iki tane arkadaşımızda yüksek bir yere çıkıp ikili olarak ezan okudular cemaatle ögle namazını eda ettikden sonra çaylarımızı içdik
    ve beklemdigimiz başımıza gedi yagmur olanca şiddeti ile yagmaya başladıgında bizler yola düşmüşdük ama nafile
    hani iliklerine kadar ıslanma derlerya işte öyle oldu
    tam 45 dakika sagnak yagmurun altında hem yürüdük hem ıslandık
    eve geldigimizde ikindi okunmak üzere idi
    gezdigimizin resimleri burada daha epey resim var fakat ben resim eklemeyi beceremiyorum
    http://www.milligorusportal.com/showthread.php?t=15910
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

meçhul İsmail ÖZYILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed May 2007
    İletiler
    70
    sevgili günlük
    hiç günlük yazmadım ilk günlüğümü buaraya yazmak istedim. dün sınavlar bitti bazıları iyiydi bazıları kötü. ama sonuçta iyide olsa kötüde olsa insan rahatlıyor. neyse dünü geçtim bugüne gelelim bir yılın yorgunluğu vardı sanki üzerimde bundan dolayı dinlendim ve hiçbişey yapmadım diyebilirim Allah beni affetsin. dinlenirken niye dinlendiğimi düşünüyodum bir yılın yorgunluğu diyomda dönüp baktım bu yılki okul hayatımda pek bişey yapmamışım bi yılımı neredeeyse boşa geçirmişim ve moralim çok bozuldu pişman oldum ama fayda etmedi çünkü bundan önce de çok pişman oldum ama bi fayda vermedi hiç değişmedim aynı şeyleri yaptım işte böyle. şimdi düşünüyorum neden bu kadar boş geçirdim ve boş geçiriyom günlerimi cevabını buluyom ama fayda etmiyor çünkü uygulamıyom ben bu şekilde ben nereye varacam acaba...
    savaş yüzyıllarca olmadı ve olmayacak bir çare
    barışı bekleyen genç çocuk kadın hepsi biçare...

Merhaba günlük

Günlük şu son iki gün acayip hareketli vede yorucu geçti benim için biliyor musun? Dün gece internet cafe de sabahladık gözlerim şişti sabaha kadar portalda idim ama kimse yoktu.Şükür ki daha sonra iki Allah kulu çıka geldide sabah ezanına kadar muhabbet ettik
    Günlük güya denize gidecektik biliyor musun? Adamlar yan çizdi biz ortada kaldık sabahın körü ne yapalım ne edelim çıktık yola açık börekçi arıyoruz sonunda bi tane bulduk girdik karnımızı doyurduk sonra bide çay içtik birazcıkta gezdik sonra tıpış tıpış eve döndük deniz hayal oldu tabi.
    35 saat geçti ve ben hala ayaktayım gözlerimden uyku akıyor ama uyuyamıyorum neden günlük ?
    ............................................................ .

kRoniK buNaLIM Kaşif Sevde AZER kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Nov 2006
    İletiler
    1,191
    Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Merhaba günlük

Günlük şu son iki gün acayip hareketli vede yorucu geçti benim için biliyor musun? Dün gece internet cafe de sabahladık gözlerim şişti sabaha kadar portalda idim ama kimse yoktu.Şükür ki daha sonra iki Allah kulu çıka geldide sabah ezanına kadar muhabbet ettik
    Günlük güya denize gidecektik biliyor musun? Adamlar yan çizdi biz ortada kaldık sabahın körü ne yapalım ne edelim çıktık yola açık börekçi arıyoruz sonunda bi tane bulduk girdik karnımızı doyurduk sonra bide çay içtik birazcıkta gezdik sonra tıpış tıpış eve döndük deniz hayal oldu tabi.
    35 saat geçti ve ben hala ayaktayım gözlerimden uyku akıyor ama uyuyamıyorum neden günlük ?

oss dendir
    cok calistin ya bu sene birinci olursam gazetecilerden nasil kacarim diye dusunmekten uyku girmiyo senin gozune

not : eksi reple korkitacaginimi saniyorsun
    Yaşamak Genzimizde Acı Bir Tütsü Artık ... Yenilgilerle Büyüdük Biz Adam Olamadık.....

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    s.a günük hep insanlar bişeyler arar neden acaba ben cevabını buldum galiba insanlar islamdan uzaklaştıkça hayattan tat alamıyor ve arayışlara gidiyor aslında bütün aradıkları islamda bir bilseler insanları bazen anlamıyorum çoğu çok çabuk değişiyor bir bakıyorsunsana karşı çok iyi 2 dakika onra sanki kanlı bıçaklıymışız gibi sorun bende mi yoksa başkasında mı düşünüyorum cevabını hala bulamadım suç biraz bende ben islamı yaşayışıma daha dikkatli olmalıyım demek ki bir yerde eksiklik var inş. o eksikliği bulup gidericem günlük bugünlük bu kadar
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

12 haziran 2007
    epey aradan sonra ilk defa bu saatte (pc nin) portalın başındayım
    yorgun uykusuz bitkin bir haldeyim
    RABBİMe ahmdolsun bir sıkıntımı daha giderdi
    gerçi onun verdikleri yanında bizim kullugumuzun adı bile olmaz
    ona güvenerek çıkdıgım yolda yine ondan yardım dilenirim
    hani şair dert bir degil elvan elvan demişya öyle be günlük
    insan dünyayı öne aldıgı zaman dert bitmiyor aksine çogalıyor bizde dünyayı arkamıza alamadıgımıza göre bu sıkıntıları çekecegiz gibi görünüyor

YARADANa sıgınır onun verecegi sabır metanet dayanma gücü iman ve şuurla yarınlara adım atıp
    YARADANın giydirdigi milligörüş gömlegi ile yine yaradanın rızasını almakdır muradımız
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Slm Alykm..
    günlük bugün sana kocaman bi pasta ismarlicam
    söyle karsilikli keyfik yapariz nedersin =)

Evt suandan itibaren karsinda mezun olmus sahibin duruyo
    hatta okulunu cok yüksek sekilde bitiren sahibin..
    hele karneyi bi görsen..baktikca bakasin geliyoo
    shhht Günlük,tmm ama ya cosma..seni senii..hemen gururlandin.. =)

gelecekle ilgili fikrim söyle heralde bir sene dinlenmek olucak..
    ya tamam dogru dürüst okula gitmesemde..derste uyusamda
    basarmisim iste..söyle bi bir sene dinlenmeyi hak etmedim sence yaa..

eee safagida indirdik 11 güne..bitmez bitmez diyodum ama
    sayili gün bi sekilde geciyomus demek..acaip özledim türkiyeyi
    keske bi uyusam gözlerimi türkiyede acsam ne gzl olurdu yaa..

Hadi Günlük kendine iyi bak..
    heyy kendine iyi bak derken pastayi cok kacirma..
    bak kilo alirsin sonra karismam =)
    .::вιя нιℓαℓ υgяυηα уα яαв ηє güηєѕℓєя вαтιуσя::.

meçhul İsmail ÖZYILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed May 2007
    İletiler
    70
    slm günlük aslında sana günlük dememeliyim haftalık demeliyim çünkü haftada bir yazıyom. neyse okul biteli bi hafta oldu ama halen memlekete gidemedim çok özledim memleketimi ve orda yaşayanları. ne zaman gideceğimi de bilemiyorum. gitmek elimde mi deil mi onu da bilmiyom. aslında hiç bişey bilmiyom sınıvların açıklanmasını mı bekliyom başka bişeyi mi onu da bilmiyom. ne yaptığımı da bu yaz ne yapacağımı da bilmiyom hiç bişey bilmediğim için günlük yaşıyorum yarın ne yapacağımı yada ondan sonraki günlerde aylarda ne yapacağımı bilmiyom. fakat bildiğim bişey var. Allah'ın izniyle ölmezsem iki ay içinde mutlaka gidecem memlekete. belki yarın belki bi ay sonra belki de iki ay sonra ama iki aydan geç olmayacak...
    savaş yüzyıllarca olmadı ve olmayacak bir çare
    barışı bekleyen genç çocuk kadın hepsi biçare...

adına günlük dedik ya çok ihmal ettik
    ama sen beklersin vefalı yarsın sen
    layla gibi ihaneti bilmezsin
    bunca zamandır yaptığım sağlam duvarlarla ördüğüm kulelelerim yıkıldı meğer hepsi kumdanmış bir boranda yok oldular samsonun saçları kesildiğinde gücü nasıl yok oldu ise öyle mecalsizim
    ah be can kelimeler beni terk etmese ne çok şey var yazacak
    ama hepsi yok oldular nasipde varsa başka zaman devam ederiz kal sağlıcalıkla
    OTUR SıFıR

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Yıllar sana bakıp güldüğüm bir lise günlüğüm vardı.Ne kadar da tebessüm ettiren alay ettiren anılarım olmuş biliyomusun günlük ....
    Sosyofobi..

kRoniK buNaLIM Kaşif Sevde AZER kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Nov 2006
    İletiler
    1,191
    attigim her adimda bir imtihan

merhameti olmayan bir kalpten
    zalimce s&#246;ylenen bir sozden
    ve haince bir bakıstan
    senin sevgine sıgınırım
    Yaşamak Genzimizde Acı Bir Tütsü Artık ... Yenilgilerle Büyüdük Biz Adam Olamadık.....

Sevgili günlük;
    yazmak istiyorum, yazamıyorum..
    yazınca güzel olmuyor..
    güzel olunca paylaşmıyorum..
    paylaşınca beğenmiyorum..
    beğenince hazzetmiyorum..
    hazzedince beğenmiyorum..
    beğenince..................
    merakla bakıyorsun di mi ne yapıyorum..
    ne olacak ! zincirleme olay tamlaması kurmaya çalışıyorum..
    kelimelerin naz kiplerini çekemiyorum..
    isimlerin bilmem kaç hallerini tanıyamıyorum..
    bağban gülzarı suya veriyor, zahmet çekmiyor..
    yine de "açılmaz yüzün tek, bin gülzare su" !
    usanmaz mı rindi şeydalar..
    halka rüsva olur da hemişe..
    sorarsın.."bu ne sevdadır"..
    susar susar..."usanmaz mı" dersin..
    yine susar..
    altın olan bu sükuttan bize tek bir pay düşmez..
    gümüşün de ayarı hep düşüktür..
    soruyorum.."niçin kondun a bülbül bahçemdeki asmaya"..
    yanıt yok..duruyor..duruyor..
    "ben yarimden ayrılmam götürseler asmaya" diyor..
    bu nasıl iş ?

anlama beni günlük..bi kere de anlamayıver !
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

45 / 3 İlkİlk 1234567891013 ... SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları