45 / 1 1234567811 ... SonSon
895 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Sevgili Günlük

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

Sevgili Günlük

sevgili günlük,
    bugün bilgisayarımın ekranının üzerine bir kova duvar boyası döküldü.
    ekrandan cızırtılar geldi ve kapandı.
    önce ekranın plastik kasasını çıkarıp baktım, kartının üzeri olduğu gibi
    boya kaplanmıştı. plastik kapağı bezle temizlemeye çalıştım ama fayda etmedi. bende
    kasayı bulaşık makinasına attım ve yıkattım. oldukça iyi sonuç verdi.
    ve ekranıda sanayiden mehmet ustaya götürdüm. -akşama gel al dedi.
    akşam gittim ve baktım ekran çalışıyor. tabi 30ytl'lik fatura çıktı önüme.
    şimdi boyanın kendisi 30ytl etmez iken bu kadar zarar vermeyi nasıl başardı.

neyse olan oldu. ama sevgili günlük! senden ricam odur ki bir daha
    evde boya yapacağım zaman bana hatırlatta pc'nin üstünü örteyim.
    n'olmaz n'olmaz...

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Tue Mar 2007
    İletiler
    469
    sevgili günlük.... 23 mayıs 2007 çarşamba

öncelikle güzel bir gün oldugunu düşünürken portala girdim baktım kayıplar kervanına bayagı karışmış . bir söylentidir yayılmış. ama ben yermiyim yemem tabi sıcak bunaltıcı hava ve ter kokan bir atmosfer var ama ben portala şuanda günlügümü yazıyorum.ve burdaki arkadaşlarımın çogunu çok seviyorum...selam ve dua ile...

[SIGPIC][/SIGPIC]Korkaklıkda Ar , İlerlemekde Şeref var...

merhaba günlük.. nabersin ben bu portala yeni üye oldum...ortam cok güzel,burda olmaktan mutluyum...günlük yaw ben okuldan cok sıkıldım,bi bitsede kurtulsam sınav sınav sınav nereye kadar di mi =)sende bi tepki ver be günlük aa susmakla olmuo neyse arada uğrarım sana..hade kal sağlıcakla..

sevgili günlük

bugün traş olmak için her zamankinden farklı bir berbere gittim. selam verip oturdum. nasıl olsun felan muhabbetinden sonra okul ne zaman bitiyor dedi. durdum, abi sen beni tanıyormusun ki dedim. evet adın mehmet değil mi dedi.

adama daha önceden hiç traş olmamış, dükkanına uğramamıştım. ismini dükkan tabelasından hatırladım. ismaildi adı. düşündüm de sevgili günlük teşkilat mensubu olarak çevremiz çapımızdan büyük olmalı.

ve en önemlisi ismail abi gibiler bana hal hatır sormadan ben arayıp sormalıyım onları...

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Tue Mar 2007
    İletiler
    469
    sevgili günlük nasılsın inşallah iyisindir ben bu yazıyı sana çok uzaklardan yazıyom bak haberin olsun biraz sıkıntı biraz stres biraz neşe yani normal olan şeyleri yaşıyorum anormal olan bişey var kendimi kanıtlayamıyorum.her neyse şimdilik bu kadar .iki şekerli bir sade hadi bana müsade...selam ve dua ile...

Merhaba günlük,

Seni hiç sevimli bulmadım. Bu ne böyle çarşı pazar gibi günlük mü olur? Titre ve kendine gel günlük. Musait olunca haber ver ben yine ugrarım. Ama böyle olmasın yine...
    ....

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    sevgili günlük..

düşleyip de yapamadıklarım,düşünüp de söyleyemediklerim ,dinleyip de mırıldanamadıklarım,hissedip de hatırlayamadıklarım,bilip de yazamadıklarımvar..

adı bu işte...ukde...
    Aşk şehidi..

SEVGİLİ GÜNLÜK,
    Aslında sevgili günlük diye başlayan cümleleri oldum olası sevmemişimdir,ama bozmayım geleneği...Bu güne kadar seninle herhangi bir yerde karşılaşmadık...İlk ve son olarak bir günlüğü muhatap alıp bişeyler yazacam bugün..
    Üstesinden gelemeyeceğim üzüntüler,pişmanlıklar ve sorumluluklar hayatımı o kadar tıkadı ki nefes alamıyorum,
    Bu kadar hızlı dönen dünyaya ayak uyduramıyorum,belkide ayak uydurmak istemiyorum,
    Neyse herkes yazdıklarımı okurken rahat olamıyorum...
    Şimdilik bu kadar günlük,muhtemelen bundan sonra seninle bir daha karşılaşmayız,karşılaşsakta sana tekrar sevgili günlük diye başlayarak herhangi bişey yazmam sanırım...Hoşçakal...
    Tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları...

24 mayıs 2007
    slm günlük,
    nasılsın?iyisindir inşallah!ben çok sıkılıyorum be günlük.arkadaşlarımın çoğunu sınaw telaşı almış.çoğu gelmiyor okula!!Özledim onlarıı...bugün ben de gitmedim o yüzden!!.ben de açtım m.emin ay'ı hem dinliyorum hem de burda dolanıyorumm..sevdimm ben burayı sevdimm!!!!18:50
    Göz yum cihana aç gözünü dem gelir geçer
    Sen göz yumup açınca bu alem gelir geçer...

mrb günlükcüm iisin mi bugün ii vakit geçirdim...orta okul arkadaşlarımla görüştüm..gezdim stres attım..ii yaptım di mi ? =) şimdi evdeyim off canım sıkılıo,yapcak bişi de yok,ders çalışayım dicem hiiiç canım istemio... :S portalda olmasa vay halime =) sana biras dedikodu vereyim,portal karışıo galiba ama ben hiç bişi anlamadım,sende bişi bilmıon sanırım neyse belki anlatırlar sana bu akşamlık bu kadar yeter..hoscakal...

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Tue Mar 2007
    İletiler
    469
    günlük

ben gökhan alemdarım bu bir
    iki birisi asparagas haber gönderdi portala ortalık kel alinin bağı oldu
    üç ben hala gökhan alemdarım
    4 çıldırdım oldum
    5 kimse inanmıyor offffffffffff

merhaba günlük bu ay hep mutlu oldugum aydır çünkü bu ay çok sevdigim iki dostumun dogum günü çok mutluyum

(tabi portalımızdada bu ay dogum günü olanlar varsa onlarıda kutlarım allah hayırlı bir ömür nasip etsin...)

sana ne yazacagımı bilemiyorum haslında çok fazla günlük yazmayı sevmemde
    günlük yazacagıma bunu bir başkasıyla konuşarak yaparım çünkü günlük konuşmaz ama karşımdaki kişi benimle konuşur beni teselli eder yada mutluluklarıma ortak olur...
    ;);)
    ...?..!

sevgili günlük bugun arkadaşlarla beraber FETRİH ŞÖLENİnde buluştuk portal ekibi ile otoyolun kenrına battaniye ve minderleri serdik yayaların meraklı bakışlarına aldırmadan oturduk
    haaaa birde İKİMİLYON ANKARA SOKAKLARINDA SİMİT SATMAYA ÇALIŞTI
    HADİİİİ İSTANBUL SİMİDİ BUNLAAAAARRR
    DİYOR BAZENDE SAHTE BUNLAR SAHTE ALMAYIN DİYE MİLLETİN İLGİSİNİ ÇEKMEYE ÇALIŞIYORDU fakat birilerinin ona ticareti ögretmesi lazım yoksa aç kalır

BİRDE TUBA BACIMIN ÇAYI MÜKEMMELDİ SAGOL BACIM diye teşekkür ettik
    yaaaaaa günlükcügüm aslında yazacak çokda şimdilik yeter
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Tue Mar 2007
    İletiler
    469
    sevgili günlük çay demişya sıddık abi bence çay içemedik tuba ve erdal kardeşimizden.ve ayrıca ticareti öğretmesi gereken biri vardı mehmet abiye kayserili olarak pencere aşkı bunu yapması lazımdı .neyse daha ileri ki zamanlarda daha daha başka konular ve olaylarda buluşmak dilegiyle...az sonraaa

Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    sevgili günlük..

günlerden cumartesi..yer Ankara 19 mayıs stadı..istanbulun fethi burada an be an yaşanacak..stad tıklım tıklım dolu..anadolunun 4 bucağından koşup gelen insanlar..herkes heyecanlı,yine o eski coşku olacak mı bekleyişi içinde..

şimdi hocamız göründü..
    o ne Allahım..!!
    bütün stad inlemeye başlıyor..adeta yer yerinden oynuyor..dillerde mücahid Erbakan sloganı..80 lik amca ayakta..milli görüş işareti yaparak 20 lik delikanlı gibi seviniyor..yüzünde güller açan bir tebessüm..yerinde duramıyor..yıllardır özlemini duyduğu vuslat gerçekleşmiş sanki..

stadı dolduran 10.000 ler neden bu kadar hocayı seviyor..menfaatleri mi var?
    peki neden bu kadar sevgi..
    dünyada kaç insana nasip olmuştur bu..

nur yüzlüm girmiş stada.selam veriyor sağa sola..onu görünce gözyaşı dökmemek elde mi..yılların yıkamadığı büyük dava adamı, karşımda..gözlerindeki aşk belli,yüzündeki nur gibi saçılıyor etrafa..yıkılmadım ayaktayım diyor adeta..40 yıl öncesindeki aynı aşk aynı heyecan dudaklarında..
    22 temmuz fethi için geliyoruz diyor ve sesi yankılanıyor tüm stadda...

ve yine söz veriyor tüm stad..

milletimizin saadet ve selameti için,saadet partisinin 22 temjmuzdaki en büyük zaferi için,yaşanabilir bir türkiye için,yeniden büyük Türkiye için ve yeni bir dünyanın kurulması için,bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vcanla başla çalışacağımıza, söz veriyoruz..

sana sadakat şerefimizdir savuanan adam...

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin..(Amin)
    Aşk şehidi..

en güvenilir arkadaşlarımdan birisin günlğüm benim;
    bugün saat 10:00 gibi kalktım sabah ilk işim acele ile kahvaltı yapıp kendime bir telefon almak oldu!ee tabi okullar tatile girecek ben nasıl dyanırım 3 ay arkadaşlarımla konuşmadan kesin gerekli dedim santral garaja gidip kendime bir telefon aldım!canım sıkılmasın diye yanıma bir arkadaşımı da aldım!telefonu aldık ve abdullah amcamın yanına geldik arkadaşımla beraber!

amcam akşam toplantı olacağını ve akşma onun yanına gelmem gerektiğini söyledi bende traş oldum yemek yedim ve evden cıktım eeee işte şu andada bilgisayarın başında yazı yazıyorum!

ahhh ahhh bir gün daha geçti ve ben bir gün daha büyüdüm ve gerçeklerin birazdaha farkına vardım!hayatın karamsarlığını üzerimden atıp olumlu düşünmeye başladım!

bugünlük bu kadar yarın yine yatmadan önce sana büyük küçük sırlar vermeye devam edceğim kendine iyi bak günlüğüm benim ayy ne şeker günlükmüş bu)

Sevgili Günlük..

neden hic biseyin eski tadi yoook ya,neden hic bisiy eskisi gibi deil
    hersey neden sιkιcι,neden zaman gecmek bilmiyor
    bu günler neden böyle uzuyor,okul neden bitmiyor
    araya neden kirk tane tatil giriyor..
    hele sen ne diye gidiyon Volleybol oynican diye elini kiriyon,
    ohh git simdi bide ameliyatin kahrini cek,offffff hersey ayri bi karin agrisi..
    sιkιldιm ben bu monoton hayattan..kendimi sitres bombasi gibi hissediyorum..

Allahim 28 gün 95 dk gecermiiiii,bu yollar bitermiii..ya Sabirrrrrrr
    .::вιя нιℓαℓ υgяυηα уα яαв ηє güηєѕℓєя вαтιуσя::.

Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    sevgili günlük..

işte yine burdayım..bugün biraz durgunum...

hani uzaklardan birini beklersin de gözlerin daima ufukta olur..ha şimdi

geldi ha gelecek diye gözlerin bir yere nişanlanıverir..kendini bir

uçurumun ucunda buluverirsin ya hani..düşeckmişsin gibi..bir adım atsan

ona uçacaksın,bir adım geri gelsen ondan uzaklaşacakmışsın gibi...ben

adım hatta adımlar atıp ona gitmek istiyorum..umut var,hem de çoook..

herşey hazır..adım da, onu atmaya yürek de...sadece iş adımı atmakta..

Aşk şehidi..

sayın günlük resmimi oldu ne neyse ben bugüne geliyim.haliç yine küsmüş bana nedenini sordum cevap vermedi birde dalgaları yüz çevirdi bana öyle zoruma gitti ki içtiğim çayın yudumları boğazımda kaldı.eyüp'e döndüm haliç bana niye küstü diye sordum bir an sustu sonra bu sabah ona selam vermemişin dedi her sabah selam verdiğim haliç'e bugün selam vermeyi unutmuştum acaba kendimi nasıl affettiririm...

sevgili günlük diye baslasam simdi sonra baskalari da sevgili günlük filan der ..sadece benim olmazsin ki o zaman ben kıskanırım yahu
    * aşmak lazım !

45 / 1 1234567811 ... SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları