+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 41 --- 56 arası gösteriliyor

Konu: Asmalı Konak ile Başladı Bu İş

aslında çözümde belli bu davada olan herkes fedakarlık yapacak hocamız tv 5 dediği için kanalımızı elimizden geldiği kadar daha izlenebilir hale getireceğiz çalışanlarıda kendini daha iyi geliştirip daha güzel daha seviyeli programlar yapacak

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Tue Mar 2007
    İletiler
    469
    din nasıl kötülenir bunun çabasını güdüyorlar yıllarca yaptılar başaramadılar ama şimdi tv ile istekleri gibi yönlendiriyorlar .unutmayın ki birgün bunların hesabı sorulur
    [SIGPIC][/SIGPIC]Korkaklıkda Ar , İlerlemekde Şeref var...

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Thu Mar 2007
    bu üye hanım üyeleri küfür ve tacizle rahatsız ettiği için banlanmıştır. MGP Ekibi
    İletiler
    515
    medya bunu yıllarca kullandı,insanları güldürme yöntemiyle daha etkili olunacağanı biliyor.çünkü genelde gülüşler saf duyguyla elde edilir.(mesut yılmaz gibiler hariç çünkü gülme numarasını çok güzel yapıyor güldüğü zamanlar yüzüne dikkatli baktığınızda anlaşılıyor,sadece yüz kaslarını geriyor o kadar...)
    mesela kemal sunal adlı bir ateist. kutsal ayımız olan şaban ayını çocukların diline inek kelimesiyle yerleştirdi.kendisini inek yapma pahasına,
    ondan sonra bütün filmlerinde, kendi kafasındaki şeyhleri ayakları topal,gözleri kör,ve uçkuruna düşkün vahşi yaratıklar olarak tanıttı,sadece bu yoldan hareket edilirse,yeni yetişen milyonlarca müslüman nesil,islam alimleriyle alay eder,ve onlardan korkup nefret eder bir duyguyla büyüdü....
    bu üye hanım üyeleri küfür ve tacizle rahatsız ettiği için banlanmıştır. MGP Ekibi

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    bence tv5 te ahlakı dızler olması lazım stv de mesela yagmurdan sonra muslumanların ıcıne sızıp nasıl kotulendıgını anlatan bır dızı ve guzelde yapmıslar tv5 te boyle dızılere onem vermelıdırller bence.

gecen senelerde hacı dıye bır dızı vardı hep tarıkatları boyle teror orgutu gıbı gosterdıler.
    ama cemberımde gul oya denılen fılımde ve ona benzer fılmlerde solcuların fakırlerın yanıda olup hep onlar ıcın mucadele edıyormus gıbı yapmaları .... gibi

boyle fılmlerı kaldırmadıgmız sırece bu mıllet bu afyonun etkısınden kalkmaz
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

elbette yapılabilir ama hangi bütçeyle.. tv5 stüdyoları dediğimiz 1 katlı bir alan ... 4 kurgu odası bir stüdyosu 1 reji odası var ..maddi olanaklar çok kısıtlı bunu etkisi ile eleman sayısı az...arşiv yapma olasılığı bile yok...
    yeni kanlar lazım gençliğin gözünü boayan rekli hayatları silebilecek yeni bir çalışma ama nasıl?

yıllar önce kime ait olduğu belli olamayan bir bebek gibi verdiler kucağımıza tv yi.
    daha renksizine alışmadan renklisi çıkıverdi. biz onu kendi aramızda isimlendirmeye çalışırken o yeni yeni adlar buldu kendine.
    biz onu şekillendiremeye çalışırken o kendi kendine büyüdü ve bizden çok uzak bir şekil aldı.
    şimdi aile sözü dinlemeyen yaramaz bir çocuk gibi her pislikte eli var.
    ama suç bizim değil mi???
    daha tv kucağımıza verildiği anda onu kendimize benzetmek yerine ne olduğunu anlamadığımız bu cismi bukadar sahiplenmek yerine onunla uğraşmak yerine bir türlü alternatif üretmek aklımıza gelmedi..
    kadir kardeşimin tv5 deki programda kullandığı çok güzel bir cümle var. .
    "ne olursa olsun biz hep geriden geliyoruz"
    kitapları okuyorsun lakin bilgiye sahip değilsin...

Musavi Alaaddin KIYAĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jun 2007
    istanbul/fatih/ karagümrük/zeytinburnu_A.İ.H.L
    İletiler
    247
    Blogdaki Konular
    1
    kanalımız yeteriz kaldığı durumlar elbette oluyor ama o kadar şeye rağmen TV5 para yetişmişiyor hilal tv ise TV5den sonra kurulan bir kanal olmasına rağmen baya izleniyor ve yazar olsun sanatçı olsun herkesi kendine çekiyor peki ben soruyorum mustafa islamoğlu bu paraları nerden buluyor ??

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    Alıntı Alaaddin KIYAĞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    kanalımız yeteriz kaldığı durumlar elbette oluyor ama o kadar şeye rağmen TV5 para yetişmişiyor hilal tv ise TV5den sonra kurulan bir kanal olmasına rağmen baya izleniyor ve yazar olsun sanatçı olsun herkesi kendine çekiyor peki ben soruyorum mustafa islamoğlu bu paraları nerden buluyor ??
    hilal tvdede biraz akp destegi var gibime gelıyor bence
    bir çöl bul kendine

gibinize gelmesiyle, ya da ortaya soru atmakla olmaz...bir şey biliyorsanız söylersiniz biz de faideleniriz..tahminlerle hüküm kesilmez..suyu bulandırmanın gereği yok..
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    Alıntı Hülya TERZİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    gibinize gelmesiyle, ya da ortaya soru atmakla olmaz...bir şey biliyorsanız söylersiniz biz de faideleniriz..tahminlerle hüküm kesilmez..suyu bulandırmanın gereği yok..
    ama oyle deılmı ben ne zamna acsam ıllakı akp alaklı bır sey goruyorum.tayyıb erdoganın konusmalarıda cıkıyordu
    bir çöl bul kendine

Sene bu sene SELANA diye çoğnuzun bildiği, ütopik şaçmalığın dizisi yeni bölümü.

Daha ekranlara çıkmadı, evin üvey evlatları, çok merhametli harika ve iyi kızlar geçmişe, mederees eğitimi zamanına döner;

hepside çarşafa girmiş çok sıkıntılı anlar yaşamaktadır.
    "göklerin ardında gökler var... bir deniz var.. Çok engin..
    Ufkun ötesinde başka ufuklar var..."

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Dizi İzlemem Sacma hepsi Köprü hariç Tv 5 yetersiz gelio adamlar bize top tüfekle gelio biz su tabanacası...Bence Tv5 bir an önce uyku yayınından cıkmalı ve prestij arttırmalı.....Çok Çalışmamız Gerek Çooook
    ѕєηιη ƒαякıη вєηιм тαяzıм .......

süper yazmışsınız elen kolaaan sağlık
    Bakırkoy imam hatip'Li oLmak AyrıcaLık'tır..
    Allah herkeze bunu nasip etmez :)

Birde böyle arada tv5 te 30 yıllık yabancı filimler çıkyor hele onları hiç anlamıyorum
    "Bir tövbe ile başla hayata! Ve Hak'tan öteye aşk LA!

alternatif var ben islamı yaşamaya çalışan bilindik bir kulum ancak televizyonla hiç barışamayan biriyim mantığınızda boş bişey diye düşünün bunu beyne dikte ettinmi seyretmiyosun ayrıca tv başına oturunca acil işiniz varmış gibi kalkın inanın bu dizilerin hiçbirini seyretmiyorum konuları çavremdekilerden duyuyorum

şimdi de türtkan saylan ile devam ediyor...

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Gönderme Kuralları