39 / 39 İlkİlk ... 293233343536373839
780 sonuçtan 761 --- 780 arası gösteriliyor

Konu: Yönetimden İsteklerimiz...

Her ne olursa olsun, '' kongreye giden üyelerimizi kınıyorum '' cümlesi kullanılamaz. Bende kendi arasında film çevirip, kongreye gelmeyenleri kınıyorum. Daha kınanacak bir sürü insan var. Ama susmayı tercih ediyorum. Lafa bak be. Hem kendi aranda film çevirip kongreye gelme. Hemde gidene laf et. Nerden nereye.
    ..Allah katında zafer; akidesini muhafaza edip cihada devam edenlerindir..

Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    partimizin her kongre ve mitinglerinde milligörüş form pankartı olmasına ragmen,neden MİLLİGÖRÜŞPORTAL pankartı yok..bizde herhangi bir şeyle destegimizi göstersek olmazmı
    Bu mesaja aşağıdaki cevabı verdim.

Alıntı Barbaros KANDEMİR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Milli Görüş Pankartı yaptırmadan kongreye giden üyelerimizi kınıyorum. hele bide ardından gelip buraya neden bizimde pankartımız yok diyen üyelere bir kez daha kınıyorum. pehhh.
    Yani kendi yapmadığın şey için başkalarına kızma dedim. Ama anlaşılan Muhammet İkbal ÜSTÜN okuduğunu anlamadı.

Alıntı Muhammed İkbal ÜSTÜN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Her ne olursa olsun, '' kongreye giden üyelerimizi kınıyorum '' cümlesi kullanılamaz. Bende kendi arasında film çevirip, kongreye gelmeyenleri kınıyorum. Daha kınanacak bir sürü insan var. Ama susmayı tercih ediyorum. Lafa bak be. Hem kendi aranda film çevirip kongreye gelme. Hemde gidene laf et. Nerden nereye.
    Lafımı yarısından alıp kendine laf üretmen kısaca terbiyesizliktir. Ben kongreye giden üyeleri kınamadım. Ben kongreye portal afişi neden açılmadı diyen İbrahim abime latife ettim ve sen neden yaptırmadın dedim. Ama Muhammet İkbal ÜSTÜN elinde cımbızla lafımı bölerek kendi fitne mekanizmasına alet etmeye çalışmış. Kimin kimle ne filmi çevirdiğini, Erbakan soyadını taşıyan Hocamızın emaneti insanların Saadetin Kongresine neden gelmediğini hepimiz biliyoruz sen rahat ol İkbal. Gidene de gitmeyene de saygı duyduğum bir kongrede Fatih-Elif ERBAKAN isimlerini o kongre salonundan uzak tutan sahtekar gurubu oturup çevirdikleri film için kına yaksınlar bir yerlerine. Kimse de kongreye gittiği için, Erbakan ailesinin kongreye gitmemesi nedeniyle o kongreye katılmayanlara laf söyleme hakkını kendinde bulmasın. Söylenecek çok söz var dediğin gibi ama herkes haddini bilip konuşmalı. Lütfen bir daha bana ait sözleri bu şekilde çarpıtma. Söyleyecek sözün varsa aç konunu söyle... Böyle film çevirmelre gerek yok...

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Lafımı yarısından alıp kendine laf üretmen kısaca terbiyesizliktir. Ben kongreye giden üyeleri kınamadım. Ben kongreye portal afişi neden açılmadı diyen İbrahim abime latife ettim ve sen neden yaptırmadın dedim. Ama Muhammet İkbal ÜSTÜN elinde cımbızla lafımı bölerek kendi fitne mekanizmasına alet etmeye çalışmış. Kimin kimle ne filmi çevirdiğini, Erbakan soyadını taşıyan Hocamızın emaneti insanların Saadetin Kongresine neden gelmediğini hepimiz biliyoruz sen rahat ol İkbal. Gidene de gitmeyene de saygı duyduğum bir kongrede Fatih-Elif ERBAKAN isimlerini o kongre salonundan uzak tutan sahtekar gurubu oturup çevirdikleri film için kına yaksınlar bir yerlerine. Kimse de kongreye gittiği için, Erbakan ailesinin kongreye gitmemesi nedeniyle o kongreye katılmayanlara laf söyleme hakkını kendinde bulmasın. Söylenecek çok söz var dediğin gibi ama herkes haddini bilip konuşmalı. Lütfen bir daha bana ait sözleri bu şekilde çarpıtma. Söyleyecek sözün varsa aç konunu söyle... Böyle film çevirmelre gerek yok...[/B][/QUOTE]
    SAYIN KANDEMİR bu cümleler nedir böyle..hiç yakışmamış size..sahtekar dedigin insanlarkimler,kına yakacak insanlarkimler nerelerine yakacaklar..yanlış anlama ama dogru söyledigin bir söz var oda herkes haddini bilsin...
    sizde dediginiz gibi haddinizi aşmışsınız galiba...pankart konusunda ne kadarhaklı isen,diger sözlerindede okadar acımasız ve haksızsın..
    salonumuzun boş kalması senin oldugu gibi hiç bir saadetcinin hoşuna gitmezdi herhalde...sonra şunu söylemekte fayda var.'''fatih erbakan bizim en mühüm adamımızdır ve eninde sonunda bu davanın lideri olacaktır'''eger dün salon boş kalsaydı buna en çok üzülenlerden biride kendisi olurdu..
    lütfen bir daha davamıza fitne sokabilecek olayları kaşımak yerine tedavi etme yönüne gidelim ve ayıpları örtelim..
    selametle
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Olayi cok fazla buyutmeye gerek yok.
    ortada bir neden yapilmadi sorusuna karsi yaplan bir latife var, bu latifeyde yanls anlayan kardesimiz var.
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Site adının "millifacebook" olarak değiştirilmesini istiyorum. Yoksa kimsenin buralara döneceği yok. Bende dahil

Facebook çıktı forumlar tarih oldu. Bu sanal tekelleşmeyle rekabet etmek gerçekten çok zor gözüküyor...
    ............................................................ .

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    Sorun yok Emin. Onunda dönemi gelir geçer. Asıl olan arşiv oluşturabilmek. Geleceğe bugün yaşananlarını not düşebilmek. Bunu yaparsak gün gelir insanlar hala buraları takip eder. şimdiden insanlar facebookdan sıkıldı. bakma sen öle şanlı olduğuna...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Şuurlu Gençlik Ekrem GÖK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jul 2011
    İletiler
    198
    Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Site adının "millifacebook" olarak değiştirilmesini istiyorum. Yoksa kimsenin buralara döneceği yok. Bende dahil :p

Facebook çıktı forumlar tarih oldu. Bu sanal tekelleşmeyle rekabet etmek gerçekten çok zor gözüküyor...

Önemli olan çok kişinin uğraması değildir kanımca.. EMİN kişilerin uğramasıdır :))
    İman varsa imkan da vardır, milli görüşçü asla vazgeçmez...

son gönderdiğim mesajlar neden yeni mesajlar sayfasında çıkmıyor acep?

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    Hımmm. Çıkıyor ama sen mi görmüyorsun acep ?

anasayfada çıkoyor ama yeni mesajlarda çıkmıyor. Hatta son ziyeret ettiğim konularda çıkmıyor ve dahi konuları okundu olarak işaretlediğimde hiçbir konu gözükmüyor.

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    Mehmet DAĞDELEN göreve

Sitede bir mesaj yazarken düşenmeye fırsat kalacak kadar online kalabilmek istiyorum.

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Sitede bir mesaj yazarken düşenmeye fırsat kalacak kadar online kalabilmek istiyorum.

zamanaşımı süresi 1200 saniye olarak ayarlı. ve başka bir şikayette almadım. senin pc'nden kaynaklanmadığından Emin misin.
    yani biliyorsun ki senin sabıkan var .

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster

zamanaşımı süresi 1200 saniye olarak ayarlı. ve başka bir şikayette almadım. senin pc'nden kaynaklanmadığından Emin misin.
    yani biliyorsun ki senin sabıkan var .
    1200 saniye mi? Bu süre yeterli değil arttırılmasını talep ediyorum!

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    1200 saniye mi? Bu süre yeterli değil arttırılmasını talep ediyorum!
    20 dakikada mesaj yazamıyorsan internete girme be yaaaa

Anlaşılan yöneticiler üyelerin taleplerini dikkate almıyor

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    Anlaşılan yöneticiler üyelerin taleplerini dikkate almıyor
    yok yok... anlaşılan üyeler yöneticilerin açıklamalarını yeterli görmüyor

birde tiye alınıyoruz

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    birde tiye alınıyoruz
    Bide sözlerimize itimat edilmiyor.

Taner PINAR abimiz için portal olarak bir hatim indirilmesini talep ediyorum...
    Klavye Mücahidi

39 / 39 İlkİlk ... 293233343536373839

Yer İmleri

Gönderme Kuralları