+ Konuyu Yanıtla
6 sonuçtan 1 --- 6 arası gösteriliyor

Konu: Avrupadaki Milli Görüşcüler.

Avrupadaki Milli Görüşcüler.

Aklıma takılıverdi:confused1[1]: sitede arandım ama cevap bulamadım avrupa Milli Görüş teşkilatlarındaki görevlilerimiz acaba yerlerinde sabitler mi yoksa buradakiler gibi dönekler mi?:confused1[1]: ( dönek kelimesi hakaret maksatlı değil gerçek anlamlı kullanılmıştır).

Malum burada Milli Görüşçü sandıklarımızın ekseriyeti fos çıktılar birden aklıma geldi acaba diyorum avrupadakilerin ekseriyeti ne durumda?:confused1[1]: :confused1[1]:

Benim şahsi fikrim oradaki durumun da buradan faklı olmadığı şeklindedir.:lac[1]: Bu konu hakkında bilgisi olanlardan istifade edelim özellikle avrupada yaşayan milli görüşçülerden.:rtfm[1]:
    Klavye Mücahidi

SILAYA HASRET Hayriye YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Feb 2007
    İletiler
    242
    àncelikle Allah razi olsun ibrahim kardes ben avrupada yasan milli gorus teskilatcisi olarak gercekten turkuyedekiler gibi donek degil ,pazara kadar degil mezara kadar ,(sozunu hatirlarsiniz)burdakiler simsiki, elhamdulillah yorulunca hemen gorev degisimi oluyor ama kimse kaymiyor; ben etrafimdikilerden bahsediyorum teskilatlanma baskani olarak selam ve dua ile kalin.
    ALLAHIM SANA TAM KULLUK YAPAMIYORUM!!!

ibrahim kardeşim herhalde dönek derken akepeye kayanları kastetigini düşünüyorum yanılıyormuyum yoksa .....
    Kelimelerin gücünü anlamadan , insanların gücünü anlayamazsınız...

Ben sahsen Hollandada olan kardesiniz olarak burdakilerden pek emin degilim....Yani guvenemiyorum....Avrupada benim gordugum kadar Islami yasanti ileri degil geriye dogru bir yonelis var. Lakaytlik aldi basini gibiyor.Bilhassa REFAH partisi kapatilip Hocamizin yasakli olmasi insanlarimizi bir cokuntuye bir umutsuzluga itti.Herseyden elleri cekmeye basladilar. Dunyaliklara yonelmeye basladilar....Umarim yanilirim...
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

Istisnalar kaideyi bozmaz.Genel olarak idarecilerimizin
    büyük cogunlugu saglam karakterli dönek olmayan kisilerden olusmaktadir.
    Türkiyedekiler menfaati acisindan Isbirlikci olabiliyor,
    burada böyle biseye gerek yok.Selamlar..
    .::вιя нιℓαℓ υgяυηα уα яαв ηє güηєѕℓєя вαтιуσя::.

Alıntı Orhan TOROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ibrahim kardeşim herhalde dönek derken akepeye kayanları kastetigini düşünüyorum yanılıyormuyum yoksa .....
    Yanılmıyorsun ABİ.

Benim burnuma pis kokular geliyor da ondan böyle bi konu açtım..
    Klavye Mücahidi

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları