4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: oradaysanız ses verin....

Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    iyi o zaman yarın portala izinli bi gün tatil yapacak
    öyle olmaz tabi ki noluyor diye dürtmeyelim yeter
    * aşmak lazım !

Alıntı Kadir KILIÇASLAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    yoo tuba burada değil...

bu sitede ikili muhabbet edilen alanlar varsa ciddi ciddi yazıların olduğu bölümlerde var acaba kendileini oralarda niye göremiyoruz. yada yakınanlar niçin ciddi konular açıp yeni açılımlar yapmıyorlar...

tuba burada değil , belkız elif burada değil , kaptan burada değil , son zamanlarda biraz atak yapmış olsada mehmet dağdelen buralada değil , ufuk bey meydanda yok...

son zamanlarda mustafa altınoluk dönüşüm muhteşem oldu gibilerinden bir sıçrama yapmışsada yeterli değil.

mesala benim şöyle bir önerim var okuyan kalemler bölümünün ismini söz verip kaytaranlar olarak değiştirilim. mod ları eksi repe boğalım , site başkanını dövelim ( kaptan kızma tamam senin mazeretin var ) kaşifleri keşvedemedikleri her konu için falakaya yatıralım....
    ciddi manada bir örnek rica etsem...
    insanın her ciddi koyada yazı yazmasını beklemiyor değil mi zatınız. dikkatini çeken konularda yada anladığı konulardan yorum yapar insan.

demek istediğim, tüm konuların laçkalaştığı değil, konuların laçkalaştığıdır.

belkısda burda, kaptan da mehmet abi de, herbiri burada, kimi gizliden takipte kimi mazeretli ama hepsi burada. bir hapşurun bakalım kaç kişi yada kimler çok yaşa diyecek
    kitapları okuyorsun lakin bilgiye sahip değilsin...

Alıntı Muhammet AYRANCI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Selamun Aleykum
    siteye daha yeni üye oldum fakat sitem etmeniz dikkatimi çekti,
    Allah (c.c.) birkimseye hidayet murad ettiginde o kimseyi artik küfre döndürecek kimse olamaz ve bir kimseyi de yoldan saptirirsa o kimse içinde artik kurtulus yoktur...

Sitem etmeniz yersiz çünkü Elhamdülillah sirat-i müstakim de yol al1yorsunuz aksine sükretmek hemde hiç ara vermeksizin sükürler olsun rabbim; beni diger internetin seytani sitelerinden muhafaza ettigin için .....
    Elhamdülillahi rabbil alemin.

yeni gelmişliğiniz belli. darılmayın ama hakikaten hiç birşey anlamadım. yada demek istediğimi anlamamış olabilirsiniz, yada ben anlatamamış olabilirim.
    neyse önemlide değil zaten.
    tanışma bölümü değil burası, o sebeple hoşgeldiniz diyerek konuyu sabote etmek de istemiyorum. lakin siz anladınız.
    allahın gülleri yakanızı bırakmasın...

ha ha ha haaaaaaaaaaapşuuuuuuuuu
    OTUR SıFıR

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Elif EĞİLMEZ tafarından gönderildi Mesajı Göster

iyi yaşa
    ......
    Sosyofobi..

HaSReTGüLü Merve TURGUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Nov 2006
    İletiler
    869
    yerhamukellah
    GüLü SeVeN DiKeNiNe KaTLaNiRsA ALLAH'i SeVeN HeRseYe KaTLanMaz Mi..?

Alıntı Tuba ÇELİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    faraza bilmem farkındamısınız???
    açtığınız konu kaynamışşşşş...

işte her seferin de bu oluyor...

tuba kayıp değil tuba burda da, yazdığı şeylerin altında her seferinde katışıksız, sürekli bir yavan muhabbet. alakalı alakasız. sonra susyor tuba.

tuba burda da, biraz sitemkar. istiyor ki anlasın birleri tuba konuşmadan. istiyor ki eskisi gibi olsun herşey. oyun alanına dönmesin. hem samimi hem seviyeli hemde yazıyı yazanlara saygılı bir muhabbet olsun.
    koskoca konunun altında iki kişilik diyaloglar başlatılmasın. susyor ki birileri bunu sesszizlikte anlasın...
    tuba burda.
    konuşunca yanlış alaşılıyor tuba " ne yani hiç mi muhabbet etmiyeceğiz" diyorlar burun kıvırarak arkasından.
    diyor ki tabiki muhabbet olacak ama msn gibi değil.dolu doluu. atışmalarda dolu olacak hatta saçmalamalarda.biliyor ki tuıba buradaki herkesin bu potansiyeli var...
    ama susuyor. kendi halinde!!!
    tubacım burası paylaşım alanı herkesin söyleceği farklı
    beklentisi başka başka
    kimi yorgun argın kabalıklardan kaçıp öylesi yanlızlığını paylaşamaya gelir kimi diyeceği önemli şeyleri vardır onları akrarır
    kimi bıkmıştır ciddiyetten dağıtmaya gelir
    kimi alınır yanlış anlaşılmakdan yazmaz kimi umursamaz ikili diyologlar kurar
    herkesi ama herkesi olgunca karşılamak gerekmezmi
    kaldı ki kimin hangi pisikoloji ile geldiğini bilemeyiz
    varsın açtığım konu dağılsın birileri mutlu olacaksa kendini iyi hissedecekse varsın dağılsın
    bu susmak için bahane değildir
    eskiyi yaşatmak susarak nasıl mümkün olabilir sitemini anlıyorum kendince haklısındır
    ama unutma herkes kendince haklıdır sana yaraşmıyor susmak diğerlerine de burada olup varlığını gizlemek buda benim sitemimdir üzerine alana
    OTUR SıFıR

anlaşılamıyorum, tamam sustum.

ama biliniz ki, dağatmak isteyenin dağatma alanı bellidir, ki nitekim bizde yapıyoruz bunu, her alanı dağatmak ne menem bir mantıktır diyordum. ama sanırım konuşmam yersiz.

neyse allahın gülleri yakanızı bırakmasın.
    herşey güzel harika, hiç kimsede bir cümle savurganlığı ve başı boşluk mevcut değil. kimse öylesine konuşmuyor. herkes espri alanın neresi olduğunun farkında ve diğer konulara bu ikili şakalaşma diyalogranırı taşımıyorlar.
    sorun bende.
    hoşgörüsüz oluşumdan dır ki, hoş göremiyorum bazı şeyleri.

Alıntı Tuba ÇELİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    anlaşılamıyorum, tamam sustum.

ama biliniz ki, dağatmak isteyenin dağatma alanı bellidir, ki nitekim bizde yapıyoruz bunu, her alanı dağatmak ne menem bir mantıktır diyordum. ama sanırım konuşmam yersiz.

neyse allahın gülleri yakanızı bırakmasın.
    herşey güzel harika, hiç kimsede bir cümle savurganlığı ve başı boşluk mevcut değil. kimse öylesine konuşmuyor. herkes espri alanın neresi olduğunun farkında ve diğer konulara bu ikili şakalaşma diyalogranırı taşımıyorlar.
    sorun bende.
    hoşgörüsüz oluşumdan dır ki, hoş göremiyorum bazı şeyleri.
    şimdide ben anlaşılmadım asıl ben susmalıyım galiba cananım eksiklerimiz var
    ve haşa sana hoşgörüsüz demedim nerden ve nasıl bu kanıya vardın doğrusu çok üzüldüm evet heryerde dağıtmak olmaz
    lakin gençlik böyle bişe diyorum sadece kanın deli akma dönemi vardır hani herşey eğlenceli gelir tıpkı çocukluğumuzda olduğu gibi en olunmadık durumda bile bir oyun bulup oynardık oynamak
    ama sen de haklısın eğlenecek durum var eğlenilmeyecek durum var onca emek verip yazı yazdığında birileri bunu ciddiye almadığında tepki koyman doğrudur belki benimdir yanılan olsun dağıtsınlar diyerek
    seni okumayı seven biri olarak yazılarını görmemek beni üzdü hepsi bu
    OTUR SıFıR

insanın temel düşünce yapısı kendini korurken;sorumlulukları,
    beklentileri,uykusuzluğu,dertleri,hasretleri,dersleri,ödevle ri artıyor
    hiç bir şey eskisi gibi olmayacak ve her geçen gün kendini aratacaksa
    şimdi bulunduğumuz zamanın değerini bilip dolu dolu yaşamalıyız.
    bu çerçevede
    portaldan da beklentiler artıyor,olgunlaşması,ciddi yorumlar tartışmalar olması isteniyor,istiyorum
    ancak bunun yerinin burası olmadığını her geçen gün anlıyorum

burası paylaşım alanı kimi bıkmıştır ciddiyetten dağıtmaya gelir
    kimi alınır yanlış anlaşılmakdan yazmaz kimi umursamaz ikili diyologlar kurar
    herkesi ama herkesi olgunca karşılamak gerekmezmi
    kaldı ki kimin hangi pisikoloji ile geldiğini bilemeyiz
    varsın açtığım konu dağılsın birileri mutlu olacaksa kendini iyi hissedecekse varsın dağılsın
    herkesi olgunlukla karşılamak gerekmez mi sorusuna cevap verecek kişinin
    sorumlulukları,
    beklentileri,uykusuzluğu,dertleri,hasretlerinin yoğunluğu vereceği cevabı etkiler.
    önce dişlerimiz döküldü sonra saçlarımız
    şu canım dünyanın orta yerinde kırılmış kolumuz kanadımız

beklentilerin olgunluk noktasında olması takdire şayan lakin bunu sağlamak zor iş portaldan beklentilerimiz var
    herşey konuşulsun tartışılsın ve günün sonunda bir şeyler almış olarak kapayalım bilgisayarlarımızı
    dertleşelim en acı yanlarımızı koyalım ortaya biri çıkıp bişe yapamasada ben burdayım can desin
    yada kimseye okutamadığımız gülünür korkusuyla sakladığımız yazılarımız yayınlansın biri çıkıp eline yüreğine sağlık desin
    hayatı ve içinde olanları ciddiye alalım ortak birlikdelikler sağlıyalım bize en zıt olanlarla dahi
    olanca beklentilerimiz karşılanmayınca bırakıp yazmayı köşelerimize çekilelim
    sözüm susanlara elbet konuşanlar olacak bize hitap etmsede birileri konuşacak kaldıki burada kimsenin sınırı aştığına tanık olmadık olacağımızıda sanmam hepsi pırıl pırıl gençler hepsi aktif olarak çaılışan vazilerini bilincinde yiğitler
    konuşnalar varsın konuşsun benim derdim susunlarla
    OTUR SıFıR

tam bir eğitimçi gibi düşünceleriniz.duygularımız yoruluyor,belkide sıkılıyoruz öffff diyor görmek istediğimizi arıyoruz belkide.
    dert; gece insanı uyutmayan gündüz gözlerinin önüne ilk gelen,kafasını kurcalayan düşüncelerdir,
    ve insanın derdi uyuduğu saatten anlaşılırmış.
    yazını beğendiğimi tekrar belirmek istiyorum.
    önce dişlerimiz döküldü sonra saçlarımız
    şu canım dünyanın orta yerinde kırılmış kolumuz kanadımız

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    biz sureklı buradayız ama gerçekten nerede o eskı portal dıyorum bende ...(bu arada bana da bayagı eskiymişim )

evet kısmen katılıyorum eskısı kadar yogun katılım da yok olsa da konular daha muhabbet (msn) vari oluyor.çok fazla cıddı konu tartısılmıyor sankı.
    bu arada aykırı dusuncelerin fazla olmamasından da yorum sureklı kısır bır dongu de devam ediyor ve bır sure sonra konudan tamamen uzaklasıyor...

ama herşeye ragmen burası bızım portalımız hala sıcak hala içten ve samimi...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

ben de her zaman ki gibi buradayım!!!
    Sen devlet güçlerini abi sohbetlerinden ve 2. el kitaplardan tanıyan çocuk,ayıp olmuyomu böle şiirlerinde molotoflamalar falan.
    Sen taksim otobüsüne binerken selam vermeye utanan çocuk harbi kahrolsunmu?Amerika
    sen miting meydanlarında bile bacılarını kesen çocuk
    DEVRİM DEYİPTE GÜLDÜRME LAN BENİ!

artık bende aranızdayım ....

ha ha haaaaapşuuuuu

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    yaşlanmişiz ...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

Hiç üzerime alınmıyorum.
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Sahi bu millet nerede? Nereye kayboldunuz? Bir zamanlar saatlerce vaktimizi harcadığımız portala şimdi kimse girmez olmuş.... Gelin arkadaşlar gelin Facebookdan hayır yok bize

4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları