+ Konuyu Yanıtla
9 / 9 İlkİlk ... 23456789
173 sonuçtan 161 --- 173 arası gösteriliyor

Konu: SEVKI YILMAZ 18 subat 2007 cay tv videosu

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bunu söyleyipte ispat etmeyen namussuz ve şerefsizdir!

dediiiim.bende dediiiim.ama ben adi demiştim.degiştiriyorum.bende ispat etmeyen namussuz ve şerefsiz diyorum.ve yönetime kızıyorum.üste bu kayıtsızın yazısını alıntılayıp cevapladım ama,benim liderime iftira eden bir adamın yazısı nasıl oluyorda sansürlenmiyor.hayret..
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Kayıtsız
    Misafir

gülerim sizlere

ya o kadar çok konu varki siz samimi kardeşlerim bilmiyorsunuz..
    üsttekiler şevki hocaya gel gel diye elçiler gönderiyor.
    sizler aşağıda şevki hoca öyle böyle.
    ya yukarıdakiler en tepedikiler sizin bildiklerinizi bilmiyor.
    yada siz aşağıdakiler yukarıdakilerin bildiğini bilmiyorsunuz.
    size bir kelam ederiz bin ağır söz işitiriz.
    size söz bile denmez .
    direk 220 wolt gibi çarpıyorsunuz.
    at gözlüklerinizi bırakıp bir kenara bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bana göre..

Saygılarımla civanmertler..

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    size söz bile denmez .
    at gözlüklerinizi bırakıp bir kenara bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bana göre..

Biz iftiracı karektersizleri genelde çarparız...

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    size söz bile denmez .

işte biz böyleyiz kardeşim.hahahahha
    bizim elegimizin nakışı geniş boşlugu fazla..salladıkmı dökülenin hesabını tutamazsın...hata götürmez.hatanında aşagısı yukarısı olmaz.şevki davaya ihanet etmekle kalmadı.iftiralar dizdi meydana.tepedekiler kucaklamaya kalkıyorsa (ben böyle bişey duymadım)onlarıda elekten geçiririz olur biter.
    dua ile

Kayıtsız
    Misafir

elektenmi geçirirsiniz yokse elek olmaya hale devam edermisiniz bilemem

ama şunu iyi bilirim.
    siz saf ve samimi arkadaşlar kurulan sistem içerisinde sınır bekçilerisiniz .
    ama yukaradikileri elekten geçirmek sizin boyunuzu çok aşar.

ben yukarıdakilerin hocaya gel gel diye elçi gönderdiğini nerden bileceksiniz.
    diyorum ya aşağıdakiler bunu bilemez diye :)

size ben ne diyim..

Siz devam edin böyle yine belki bişeyler olur % 4-5 i görebilirsiniz

Ayyildiz
    Misafir
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    işte biz böyleyiz kardeşim.hahahahha
    bizim elegimizin nakışı geniş boşlugu fazla..salladıkmı dökülenin hesabını tutamazsın...hata götürmez.hatanında aşagısı yukarısı olmaz.şevki davaya ihanet etmekle kalmadı.iftiralar dizdi meydana.tepedekiler kucaklamaya kalkıyorsa (ben böyle bişey duymadım)onlarıda elekten geçiririz olur biter.
    dua ile
    Mehmet bekaroglu SP den ayrildiktan sonra nasil Erbakan hocasini elestirdigini gördük.

Erturul günay ile nasil islam sol partisini kurmak istediginide gördük.

SP ye cagrilipta nasil kucaklanipta Istanbul belediye baskani yapildiginida gördük.

Insallah sevki yilmazda mehmet bekaroglu gibi SPye gelir.

Nasil yukardakiler tarafindan kucaklandigini görüpte Rize mv adayi oldugunu görürüz.

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    elegin içinde kalabilecekse mesele yoktur.çünki bu elek durmadan sallanıyor ve dünya için incelenler dökülüyor...
    bizim makinamızda dişli görevi görebilecek herkese kapımız sonuna kadar açık,tövbe etsin gelsin.fark etmez sırtıma bassın geçsin gıkım çıkarsa şerefsizim.
    biz dava ameleleriyiz.davamızdaki merdivenlerin basamaklarıyız.yıllardır öyle insanlar bizi çigneyerek geçtiki...
    bizler milligörüşçüyüz,şu isim ,bu isim umrumuzda degil.yeterki allahın davasına hizmet etsin.onların köpegi olmaya hazırız...
    hertürlü acziyeti,beceriksizligi,unutkanlıgı,hatayı,iftirayı kaldırırız biz.bize yapılan haksız şeyleri hemen unuturuz.
    ancak davama yapılanları ( olumlu veya olumsaz) asla unutmam..
    gelsin şevki efendi...hocama desinki (bazılarının yaptıgı gibi):
    ''hocam bir gaflete düştüm özür dilerim.tekrar davama hizmet etmek istiyorum''desin..
    onu konuşma yapacagı yerlere sırtımda taşırım.of demem.çünki ben ameleyim.yevmiyemi şundan bundan degil büyük patrondan alırım.çünki o hak edene hakkını veren en adil olan patrondur.

Ayyildiz
    Misafir
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    elegin içinde kalabilecekse mesele yoktur.çünki bu elek durmadan sallanıyor ve dünya için incelenler dökülüyor...
    bizim makinamızda dişli görevi görebilecek herkese kapımız sonuna kadar açık,tövbe etsin gelsin.fark etmez sırtıma bassın geçsin gıkım çıkarsa şerefsizim.
    biz dava ameleleriyiz.davamızdaki merdivenlerin basamaklarıyız.yıllardır öyle insanlar bizi çigneyerek geçtiki...
    bizler milligörüşçüyüz,şu isim ,bu isim umrumuzda degil.yeterki allahın davasına hizmet etsin.onların köpegi olmaya hazırız...
    hertürlü acziyeti,beceriksizligi,unutkanlıgı,hatayı,iftirayı kaldırırız biz.bize yapılan haksız şeyleri hemen unuturuz.
    ancak davama yapılanları ( olumlu veya olumsaz) asla unutmam..
    gelsin şevki efendi...hocama desinki (bazılarının yaptıgı gibi):
    ''hocam bir gaflete düştüm özür dilerim.tekrar davama hizmet etmek istiyorum''desin..
    onu konuşma yapacagı yerlere sırtımda taşırım.of demem.çünki ben ameleyim.yevmiyemi şundan bundan degil büyük patrondan alırım.çünki o hak edene hakkını veren en adil olan patrondur.

Su anda Milli görüs disindaki insanlar Islam dinine hizmet etmeyipte,Seytanin

Dininemi hizmet ediyorlar?

Milli görüs disindaki Insanlar Islam dinine Hizmet edemezlermi?

Bunlari düsünürseniz cok iyi olur diye düsünüyorum.

Islam dini hic bir insanin Tekelinde degildir.

Bir insan dünyaya gelir ve Dünyada görevi bittikten sonra toprak olur gider.

Bizde bir gün ölecegiz ve toprak olacagiz.

Bütün söylediklerimizin ve yaptiklarimizin hesabini Allah´a verecegiz.

Allah´a hesabini veremeyecegimiz sözleri söylemeyelim.

Kayıtsız
    Misafir
    kardeş miilli görüşçülerin çoğu zaten hizmete geliyor artık.erbakan iyi bi insandır ama 28 şubatta dilinin ve adamlarının kurbanı oldu.erbakan iktidara gelene kadar askeriyedeki subaylar herkesin gözü önünde abdst alıp namaz kılıyorlardı erbeken gelince tuvaletlere bile kamera koydular

Kayıtsız
    Misafir
    s .a ne yani akp desteklemeyelım de ülkeyi chp zihniyetimi yönetsin. gerçi siz akp yi chp ye tercih edersiniz münafık kim ortada müslümanlığa kim yakınsa benim oyum anundur. Saygılar

resul mutlu
    Misafir

dun dunmuş

bu donek zamanında "faiz annanle zina yapmak gibidır derdı" şimdı faızcı zinacı larla kol kola.

Kayıtsız
    Misafir
    Şevki Yılmaz ın damadı akp izmit ilçe başkanlığı yapıyordu parti içi çatışmalarla aldılar ilçe başkanlığını ondan. şimdilerde bir bakanlıkta görev yapıyormuş sanırım.
    Bir külliye benzeri yap yapmış şevki hoca kullar civarına. izmitteki ihaleleride yakında takip ediyormuş şevki hoca aldığı ihalelerin bilgiside geliyor arasıra.

malcom x
    Misafir

ayağınız kamışsa kalkmak marifet ister.

Şevki yılmaz konusunu bir türlü anlayabilmiş değilim.

Bizler ondan çoook şeyler öğrendik. En azından kendi adıma konuşuyorum. Şaşkınlığım hala devam ediyor ve anlamaktan acizim.

Ancak islam tarihinde ve son yüzelli senede bir çok örneğini görülünce toprağa kapanıp Allah'tan beni imanımda, inancımda, ideallerimde sabit kılmasını ve ayağımı kaydırarak beni rahmetinden kovmaması için yalvarıyorum.

Kimse yarınından ve kendinden emin olmamalı. Kimse temsil ettiği bu asil davadan büyük değildir. Bu nefis denen şeytan sizin TAĞUT'unuzda olursa kabınıza sığmaz kerameti kendinizde bilirsiniz.

Şevki yılmaza sadece acıyorum. Dün söylediklerini inkar edercesine ve yıllarca ona kucak açan ve hala davasının peşinde koşan o terk edilmiş dava ehli dostlarına çamur atıyor. Ona hoca diye hitap etmekten haya ediyorum. Ondan sadece şu soruma cevap vermesini istiyorum. BİZE YILLAR ÖNCE GÖZ YAŞLARI DÖKEREK ANLATTIĞIN BU DAVA, BİNLERCE AYETLER, HADİSLER,YALANMIYDI? DÜN MÜ YANLIŞTIN? BU GÜNMÜ DOĞRUYU BULDUN? BİR İNSAN NASIL DÜN KARA DEDİĞİNE BU GÜN AK PAK DİYEBİLİR? 20 yıl önce şehrinde genelev açan belediye başkanına KARInı da orada çalıştır diye hakaretler etmiştin. Bu gün ise zinayı serbest bırakanları, domuz etini kasaplık hayvan diye bize layık görenleri neredeyse mehdi ilan edeceksin.

Allah herkesin kalplerine şüphesiz hükmedendir. Ve ALLAH BİZİ BU HAK DAVADA AYAKLARIMIZI SABİT KILSIN, KAYDIRMASIN. BİZLER KAYIP MEDENİYETİN ÇOCUKLARIYIZ. YA BULUR KAVUŞURUZ YADA BU AŞK, SADAKAT VE SABRIMIZLA SESSİZCE ALEMLERİN RABBİ'NİN HUZURUNA VARIRIZ. AMA DİMDİK VE VAKURLA.İNŞAALLAH...

+ Konuyu Yanıtla
9 / 9 İlkİlk ... 23456789

Yer İmleri

Gönderme Kuralları