+ Konuyu Yanıtla
9 / 3 İlkİlk 123456789 SonSon
173 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: SEVKI YILMAZ 18 subat 2007 cay tv videosu

kadir Uzun izin verisen sana bir kac sey yazmak isterim..
    Su Messhur Domuz Ciftliginden sen alisveris yapiyormusun ?

Hic bir Müslüman yapmaz degilmi ?

Ama sunu bil simdiye kadar Devletin Denetleyemedigi kacak Domuz ciftliklerinden satilan Etlerden cogu müslüman nasibini almistir.

Icme suyunuzda Domuz irini ve kani...sucukta salamda dönerde domuz eti..vardi..ve Devlet bunu denetleyemiyordu..cünki Devlet kayit Disi Domuz ciftliklerinin pesine gidemiyordu..bu ciftlikler yasak oldugu icindi.

Simdi Devlet Hiristiyan ve Domuz eti yemeyi arzu eden vatandasi icin bu tür ciftlikleri desteklemistir..Peki ne degisti ?

Artik kacak yok (büyük ölcüde)..Devlet bu etlerin nereden geldigini nereye satildigini denetleme imkanina sahip oldu.

Yani birazda nefsani muhalefetiniz olmassa herkonuya cevap bulabilecegimizi düsünüyorum.

Alıntı Erdogan EMIN tafarından gönderildi Mesajı Göster

Ama sunu bil simdiye kadar Devletin Denetleyemedigi kacak Domuz ciftliklerinden satilan Etlerden cogu müslüman nasibini almistir.

Icme suyunuzda Domuz irini ve kani...sucukta salamda dönerde domuz eti..vardi..ve Devlet bunu denetleyemiyordu..cünki Devlet kayit Disi Domuz ciftliklerinin pesine gidemiyordu..bu ciftlikler yasak oldugu icindi.

Simdi Devlet Hiristiyan ve Domuz eti yemeyi arzu eden vatandasi icin bu tür ciftlikleri desteklemistir..Peki ne degisti ?

Artik kacak yok (büyük ölcüde)..Devlet bu etlerin nereden geldigini nereye satildigini denetleme imkanina sahip oldu.

Yani birazda nefsani muhalefetiniz olmassa herkonuya cevap bulabilecegimizi düsünüyorum.

Yani domuz kasaplık hayvan sınıfına girdi memnunsunuz.Peki domuz yetiştirene devlet teşvik kredisi veriyor.Bu derece memnunsanız devletten kredi alıp bir domuz çiftliği kuruverin.Çünkü yanlışı onaylamak ortak olmak demektir.Nasılsa ortaksınız,devletten kredi almaktan ve domuz çiftliği açmaktanda bir yanlış görmez ve çeşitli mazeretler bulur,vicdanınızı susturursunuz nasılsa...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Yahi Iftira cümlesini nasil bu kadar Basite indirebiliyorsunuz sasiyorum.
    Neyse duymamis olayim.

Sevki Yilmaza Avrupada kim sahip cikti bunu Avrupalilar iyi bilir.Görünen Köy üzerine tartismalar yersizdir.
    Maas Konusunu siz belirttiniz bende yanlis oldugunu zaten yazdim.

Yukarida ismini verdigin sözüm onlara Televoleci Hocalarla Abdullah Müfütoglunu kiyaslamaniz zaten Sevki Yilmazi ne kadar tanidiginizi gözler önüne seriyor.
    Neyi kim ile tartisiyorum ?
    Niye duymuyorsunuz evet basbayağı iftira attınız.

"Zor günlerinde Refah Partisi tarafindan saf disi birakilarak sürgün yemistir."

Bu cümle size aittir,beyefendi.Zor günlerinde refah partisi yanında olmuş,maaşını vermiş ve asla mağdur etmemiştir.

Kim sahip çıktı tabii ki milli görüş teşkilatı sahip çıktı ve maaşını aldı.

Televoleci hocalarla kıyasladığım yok.Ama anlamak istediğiniz gibi anlamada ve konuyu çarptırmada üstünüze yok.Ama belki anlamaya meyil edersiniz diye söyleyeyim.Siz islami ilim aldığına değindiniz bende islami ilim alıp sapıtan çok manasında size isim verdim.

İslami ilim almak sapmayacağın anlamına gelmez.Gelseydi şeytan meleklerin hocası olmaktan lanetlenme sürecine geçmezdi.

İslami ilim yeterli olsaydı Kur'anda Allah Bel'am dan bahsetmekte.Hatta ayette "o bize derece derece yakın bir kuldu " demekte.Amma ki sonra ki süreçte Bel'am bazı menfaatleri için zalimlerin yanında yer alacak ve lanetlenecektir.Lanet yani Allah'ın rahmetinden kovulacaktır...

Şimdi bunları çarpıtıp lanetliyosunuz adamı falanda dersiniz.Hayır,islami ilim alıp hak üzereyken nicelerinin sapıttığına delillerdir,bunlar.

Şevki Yılmaz hata etmektedir.Allah ona da sizede görmeyi nasip etsin...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Alıntı Belkıs Elif REŞADİYELİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yani domuz kasaplık hayvan sınıfına girdi memnunsunuz.Peki domuz yetiştirene devlet teşvik kredisi veriyor.Bu derece memnunsanız devletten kredi alıp bir domuz çiftliği kuruverin.Çünkü yanlışı onaylamak ortak olmak demektir.Nasılsa ortaksınız,devletten kredi almaktan ve domuz çiftliği açmaktanda bir yanlış görmez ve çeşitli mazeretler bulur,vicdanınızı susturursunuz nasılsa...
    yahu Degerli kardesim bu manami cikarilmasi gerekiyor bu Mesajdan ?

Allahin Emirleri ve Yasaklari Yeryüzüne Hakim olmadan ben nasil Memnun olabilirim ?
    Ben sahsen Domuz eti v.s gibi islamin haram kildigini bir Müslüman olarak satamam..bu zaten bana caiz olmaz.Bunu bana yakistirmaniz bile cok Ebleh bir adimdir.Bu Konuda Helallik almaniz sarttir.

Ama Laik Devlette Islam yok..Seriat yok..ve bu Rejimde Müslümanin siyaset yapmasi bana göre dinen zaten uygun bir davranis degildir.

Kim olursa olsun Ister Erbakan Hoca ister Tayyib..ister su ister bu..Bir Müslüman Kafirin kurallarinin hakim oldugu bir yapida Devlet idare edemez.

Ederse böyle olur iste !

Niye duymuyorsunuz evet basbayağı iftira attınız.

"Zor günlerinde Refah Partisi tarafindan saf disi birakilarak sürgün yemistir."

Bu cümle size aittir,beyefendi.Zor günlerinde refah partisi yanında olmuş,maaşını vermiş ve asla mağdur etmemiştir.

Kim sahip çıktı tabii ki milli görüş teşkilatı sahip çıktı ve maaşını aldı.

Televoleci hocalarla kıyasladığım yok.Ama anlamak istediğiniz gibi anlamada ve konuyu çarptırmada üstünüze yok.Ama belki anlamaya meyil edersiniz diye söyleyeyim.Siz islami ilim aldığına değindiniz bende islami ilim alıp sapıtan çok manasında size isim verdim.

İslami ilim almak sapmayacağın anlamına gelmez.Gelseydi şeytan meleklerin hocası olmaktan lanetlenme sürecine geçmezdi.

İslami ilim yeterli olsaydı Kur'anda Allah Bel'am dan bahsetmekte.Hatta ayette "o bize derece derece yakın bir kuldu " demekte.Amma ki sonra ki süreçte Bel'am bazı menfaatleri için zalimlerin yanında yer alacak ve lanetlenecektir.Lanet yani Allah'ın rahmetinden kovulacaktır...

Şimdi bunları çarpıtıp lanetliyosunuz adamı falanda dersiniz.Hayır,islami ilim alıp hak üzereyken nicelerinin sapıttığına delillerdir,bunlar.

Şevki Yılmaz hata etmektedir.Allah ona da sizede görmeyi nasip etsin...
    herkes hatali sadece siz Günahsiz bir Müslümansiniz.

Kendisini sürekli hakli gören bir Insanla neyi konusup anlasacagim ?

Ben sana sahip cikmadi diyorum..sen ordan iftira attin diyorsun.

Hay ALLAH !

kodADIistanbul Melek Zeynep BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jan 2007
    İletiler
    1,220
    Blogdaki Konular
    1
    insanoğlu herdem nefis imtihanındadır...bazen öyle büyük laflar eder ki ademoğlu gün gelir ne kadar samimi olduğunu cümle aleme ispat eder...bu öyle bir ıspattır ki ya vezir noktasında ya rezil noktasında bir med-cezirdir...imtihanın sırrı bu...vah mücahitlikten mütahitliğe geçişi terfi sayanlar ...biz mücahitliği belki bir nevi sizden öğrendik...ve bir şey daha öğrendik sizden öğrendik ki mücahitlikten mütahitliğe iniş yaparken tüm kişilik kriterlerini ve ömrünü adadığın tüm hakikatleri bir kalemde silmen gerektiğini...
    dün söyledikleri bugün söyledikleri yarın söyleyecekleri...
    40 yıl öncesinde milli görüş vardı...10 yıl öncesindede milli görüş vardı...40 yıl sonrasında milli görüş olacak...ama bu mücadelede daha yolun başında pes edenler ya sizler...kimbilir...Allah şaşırtmasın...

yahu Degerli kardesim bu manami cikarilmasi gerekiyor bu Mesajdan ?

Allahin Emirleri ve Yasaklari Yeryüzüne Hakim olmadan ben nasil Memnun olabilirim ?
    Ben sahsen Domuz eti v.s gibi islamin haram kildigini bir Müslüman olarak satamam..bu zaten bana caiz olmaz.Bunu bana yakistirmaniz bile cok Ebleh bir adimdir.Bu Konuda Helallik almaniz sarttir.

Ama Laik Devlette Islam yok..Seriat yok..ve bu Rejimde Müslümanin siyaset yapmasi bana göre dinen zaten uygun bir davranis degildir.

Kim olursa olsun Ister Erbakan Hoca ister Tayyib..ister su ister bu..Bir Müslüman Kafirin kurallarinin hakim oldugu bir yapida Devlet idare edemez.

Ederse böyle olur iste !
    Biraz önce savunduğunuz konudur bu.

Şu an iktidar domuz yetiştirene teşvik kredisi veriyor.Çıkan kanundan memnunsunuz ve savunuyorsunuz.Bende İslami hükümlere göre diyorum ki bir kişi bir yanlışı onaylıyorsa yapmış gibi vebal altındadır.

O vebalde sizi buralara götürür.Ha domuz çiftliği açmışsınız ha bunu savunmuşsunuz.İslami olarak hüküm aynıdır...

herkes hatali sadece siz Günahsiz bir Müslümansiniz.

Kendisini sürekli hakli gören bir Insanla neyi konusup anlasacagim ?

Ben sana sahip cikmadi diyorum..sen ordan iftira attin diyorsun.

Hay ALLAH !
    Ben Şevki Yılmaz'ı tanırım.O dönemde bizzat teşkilatlarla görüştük kızına kadar biz okuttuk.Nasıl sahip çıkmamak bu.

İFTİRA ATIYORSUNUZ!!!!

Oğuzhan Asiltürk her yurt dışına gittiğinde görüşmek istedi.O kaçtı.Biz üzerimize düşeni ona fazla fazla yaptık...

İddeanızı (ifitranızı) ispatlayın...

Ya da oturun tevbe edin...

Biraz önce savunduğunuz konudur bu.

Şu an iktidar domuz yetiştirene teşvik kredisi veriyor.Çıkan kanundan memnunsunuz ve savunuyorsunuz.Bende İslami hükümlere göre diyorum ki bir kişi bir yanlışı onaylıyorsa yapmış gibi vebal altındadır.

O vebalde sizi buralara götürür.Ha domuz çiftliği açmışsınız ha bunu savunmuşsunuz.İslami olarak hüküm aynıdır...

Hükümet Domuz etine vermiyor Krediyi..Tomuzun Pisligi Sulara karismasin Hastaliklari en azindan bulasmasin diye modernizasyon tesviki veriyor.
    Ama siz herzamanki gibi kendi kitabiniza göre uyarliyorsunuz.

Ayrica bu Tesvik sadece Domuza yok. !

Yahu bu zamana kadar kacak esek domuz eti yediniz..haberiniz yoktu..simdi Hükümet size yediginiz eti bilmeniz icin calismalar yapiyor..köpürüyorsunuz nasil anlayis bu ?

Sulariniz Domuz irininden arindi..neden sükür etmiyorsunuz buna ?

Ben Şevki Yılmaz'ı tanırım.O dönemde bizzat teşkilatlarla görüştük kızına kadar biz okuttuk.Nasıl sahip çıkmamak bu.

İFTİRA ATIYORSUNUZ!!!!

Oğuzhan Asiltürk her yurt dışına gittiğinde görüşmek istedi.O kaçtı.Biz üzerimize düşeni ona fazla fazla yaptık...

İddeanızı (ifitranızı) ispatlayın...

Ya da oturun tevbe edin...
    Ben Ideami nasil Ispat edebilirimki ?
    Yasanmis hadiseleri ne scan yaptim..nede baska bir imkanim var.

Sevki Yilmazin Avrupa yasantisi Ortada..MG liler basimiza belaya girecek korkusuyla Hocayi hic bir Konferansa davet bile etmemistir.
    Camilerde ne kasedi kaldi ne bisey..toz oldu hersey.

Bu sekilde Imdat Kaya..Hasan Hüseyin Ceylan v.s bu Hatiplerde kullanilip köseye atilmistir.

bana Iftiraci demeniz hos birsey degildir.

hakkim Helal degildir.

Hükümet Domuz etine vermiyor Krediyi..Tomuzun Pisligi Sulara karismasin Hastaliklari en azindan bulasmasin diye modernizasyon tesviki veriyor.

Yahu bu zamana kadar kacak esek domuz eti yediniz..haberiniz yoktu..simdi Hükümet size yediginiz eti bilmeniz icin calismalar yapiyor..köpürüyorsunuz nasil anlayis bu ?

bukadar yazıdan sonra bak kardeşim ben sana şu duayı çok okumanı tavsiye ederim yarabbi bana hakkı hak olarak batılı batıl olarak göster ve batıldan kaçınmayı nasip et

Ne zaman arındı?

Bolu'da,Ayvalıkta verilen teşviklerle açılan domuz çiftlikleri var.Gidin görün bakalım.Siz savunun savunun bunların hepsine ortaksınız...

Domuza verilen teşvik kredisinide savunuyorsunuz ya Allah anlamayı nasip etsin,girdiğiniz vebali...

Ayrıca biz yediğine içtiğine dikkat eden bir topluluğuz öyle haberiniz yoktu gibi işkembe-i kübradan atıp tutmayı bırakın...

Başkanınız "abd ile aynı saftayız" dediya,bu derece memnunsanız aynı safta da haşrolun!!!

Ne zaman arındı?

Bolu'da,Ayvalıkta verilen teşviklerle açılan domuz çiftlikleri var.Gidin görün bakalım.Siz savunun savunun bunların hepsine ortaksınız...

Domuza verilen teşvik kredisinide savunuyorsunuz ya Allah anlamayı nasip etsin,girdiğiniz vebali...

Ayrıca biz yediğine içtiğine dikkat eden bir topluluğuz öyle haberiniz yoktu gibi işkembe-i kübradan atıp tutmayı bırakın...

Başkanınız "abd ile aynı saftayız" dediya,bu derece memnunsanız aynı safta da haşrolun!!!
    Siz beni anlamiyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz.

Diliniz Hakarete yatkin oldugunu sezdigim icin..sizinle yazismayi uygun görmüyorum.

iftira atma ve abilerinin seni ikna etmek için kullandığı onlar arıtma tesisi için
    teşvik kıradisi veriyor yalanını bize yutturmaya hiç çalışma

ziraat bankasına git iki tane dahi domuz almak istiyorum de kıradini alıyorsun

ama aynı şeyi büyük baş hayvan için söyle 30 tane belge istiyorlar.
    "yolda yürürken eğer ayağınız taşa takılırsa siz yine amerikaya küfredin." (humeyni)

bazı insanların geçmişte genelevlerini aynı mantıkla savunduklarına tanık olmuştuk..işte bu gün devletin denetiminde ,sevinin...
    siz islami yada değil demeden razı olmuşsunuz zaten...ata sözümüzde dahi denilirki müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz...
    bu ülkede kaç tane hıristiyan var ki domuz tüm kasaplara girmek zorunda olsun....
    sen oradan kıracaksın zinciri
    ben buradan ve bir gün...

Siz beni anlamiyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz.

Diliniz Hakarete yatkin oldugunu sezdigim icin..sizinle yazismayi uygun görmüyorum.

ŞU PORTALDA BELKİ EN SEVİYELİ İNSANA BUNU SÖYLEDİĞİNİZİN FARKINDAMISINIZ, belkıs elif belkide şu portalın en sosyal ve dikkatli insanıdır. bu bir zandır ve kul hakkıdır anti parantez geçmek isterim...

bakınız sayın emin, bişeyleri paylaşmak polemiğe girmek için önce herşeye açık olmak gerekiyor. eyvallah bunu yapıyorsunuz da.

şimdi ben fikirlerimi söylemek istiyorum.
    kendisine ortaya çıktığından beri sayın dememişti. elhamdulillah.
    kendisi hiç sevmemiştim. o ağladıkça aklımın bir yerlerinde " yaw bu adam nasılda gülen gibi ağlıyor" diye geçirmekten geri alamıyordum kendimi...
    kasetleriyle büyüdük demiyorum. o yeni çıktığında biz zaten büyüktük.
    evlerde toplanıp kasetlerini izlerlerken ben kuruyemiş yiyip çay içmeyi tercih etmişimdir hep. çünkü bize beyin lazım diye düşünürdüm. külhan beyi değil.
    erdoğan içinde allah biliyor ya. ellerimi havaya kaldırıp bağırmamışımdır. kendisi için partide çok çalışmık olsak da. o bizim davamız ve hocamızın emri içindi.

şevki yılmazı yada adı herneyse sevmiyorum, benimsemiyorum KALE BİLE ALMIYORUM...
    istediği kadar çemkirsin şuan itibarı ile ahmet hakan için neler söylediysem onun içinde söylemeye hazır vedahi nazırım...

avrupadaki müslüslümanlara yok sohbet vermiş, yok hidayetlerine vesile olmuş hikaye bunlarrrrrrr. almanyada, hollandada birine gidip islamı anlattığınızda zaten aç oldukları için sizin ağzınızdan cümleler çıkmadan daha ağzınızın içinde yakalıyorlar bilgiliyi. emin olun üç ihlas bir fatiha bilseniz ve ordaki kardeşelerimze hitaba kalksanız onların hidayetlerine vesile olabilrsiniz.

şevki yılmaz gelsin de türkiyede kükresin şimdi. o zaman kale alınıp dinleniyorduysa bu içinde bulunduğu camianın yüzü suyu hürmetineydi. şimdi millet emin olun kulaklarını bile kullanmaz onu dinlemek için.. gelin görünki genellemeyi daraltıyorum ve diyorum ki bazı yumuşak beyinliler müstesna diyorum güzel hatrınız için.

hiçbişey olan birini bişey yerine koymak sadece müslüman milletine mahsus heralde. ne diyelim tarih tekerrürden ibaret.

allahın gülleri yakanızı bırakmasın...
    kitapları okuyorsun lakin bilgiye sahip değilsin...

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    çok iyi bir hatipti ama bunu yanlış kullanıyor şuan...Allah ıslah etsin...üzüldüm aslında ona.Bazı yerlerde konuştuğu şeyleri duydum ve o kadar şaşırdım ki...çıkan kanunlara öyle yaklaşımları var ki eski katı kuralcı şevki yılmaz bu şevki yılmaz mı dedim...Allah ıslah etsin ne diyeyim...
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

ne diyor biz buna kardeşim.. itidal üzere olmak. yoksa allah edip yüksel gibi yapar adamı
    kitapları okuyorsun lakin bilgiye sahip değilsin...

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    3-4 hafta önce bir cuma namazında imamın tam arkasındaydı. sonra yemektede benim tam arkamdaydı. yüzünde hiç bir nur kalmamış. bu adamın. dedikleri gibi bizim davamıza laf atıyor, akepenin arkasında duruyor. bende laf söyliyecektim ama millet vekili adayımız bu nursuz adamla hiç muhatap olunmamasını söyledi. bizde söylenen emire karşı gelmedik.
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

Alıntı Cihat UÇAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    3-4 hafta önce bir cuma namazında imamın tam arkasındaydı. sonra yemektede benim tam arkamdaydı. yüzünde hiç bir nur kalmamış. bu adamın. dedikleri gibi bizim davamıza laf atıyor, akepenin arkasında duruyor. bende laf söyliyecektim ama millet vekili adayımız bu nursuz adamla hiç muhatap olunmamasını söyledi. bizde söylenen emire karşı gelmedik.

Kendileri uzaktan da olsa akrabam olur, ama hiç önemli değil benim Türkiye'nin her hangi bir yerindeki Milli Görüşçü kardeşim Şevki Yılmaz'dan çok daha değerlidir benim için...

+ Konuyu Yanıtla
9 / 3 İlkİlk 123456789 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları