+ Konuyu Yanıtla
9 / 2 İlkİlk 123456789 SonSon
173 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: SEVKI YILMAZ 18 subat 2007 cay tv videosu

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    ben cok sevıyodum bu şevki yılmazı ufakken bı bagırıdı bende gaza gelıp erbakn dıye bagırıdım :)
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

şevki beyin gücü bir kurumu eleştirmeye yetmez ancak kendini eleştirebilir öyleki video da birilerini eleştirmek için zemin hazırlıyor ancak Allah ve Resulu eleştirilemez derken eleştirmek istediği kişi ve kurum belli eleştirmesine inanın kızmam ama ne için eleştirdiğini düşünelim. ben gazetede röportajını okudum Sevki Yılmaz için üzüldüm. Allah Herkesin kalbi ile Doğru yolda oynasın....

Sevki Yilmaz diger adi ile Abdullah Müftüoglu..Avrupa Milli Görüs Teskilatlarinin düzenledigi bir cok Konferansa katilmis ve bir cok kisinin Hidayetine vesile olmustur.

Ayni zamanda Refah Partisinin Iktidari icin calismis ve Avrupa Teskilatlarindan Bavul Bavul Para toplattirip Refah Partisine akmasina vesile olmustur.

Zor günlerinde Refah Partisi tarafindan saf disi birakilarak sürgün yemistir.

Aile Mensubunun Cenazesine bile katilamamistir.

Sonunda Gömleksizde olsa bir Vefali birisi cikmis (Tayyib Erdogan)
    Onun Yasagini kaldirmis ve bir Cok Yasakli gibi onuda Ülkesine dönebilmesi icin önünü acmistir.

Yani kisacasi..Hoca kullanildi ve isi bitince Köseye atildi..bununla bir cok hatib köseye atilmis ve Kaderlerine Terk edilmistir.

Sevki Yilmazin Milli Görüs üzerinde cok hakki vardir.

Burada yazi yazanlar belki Refah Partisi icin 1 Bayrak Dahi asmamistir..ama o hayatini feda etmistir.

anlayana..

WeL_AsR^^ Adem DOĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Şevki yılmaz kimki Saadet Partisi onu kaldıramasın ? "60 yaşın üstündekiler siyaseti bırakmalıdır" demedimi bu adam ? Akp için "meyve veren ağaç,taşlanır" demedimi bu adam ? his ve duygularınızla değil milli görüşçü kimliğinizle bakın olaylara....tayyo 2 de bülent arınç da dün bu dava içerisinde gönlümüzde bir yer etmişti ama şimdi içinde bulundukları durumdan dolayı her gün eleştirmiyormuyuz? Şevki yılmaz da yanlış kelimeler sarf etmiş hocamıza ve davamıza ihanet etmiştir bu bir realitedir...ama tayyo 2 ve diğerleri gibi aşırı gitmemiştir...dua mız ve temennimiz odur ki yuvasına geri dönsün....insanları süt diye kireç suyunu desteklemeleri konusunda yönlendirme yapmak yerine....milli görüşü ve hak davayı anlatsın....

ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Alıntı Erdogan EMIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sevki Yilmaz diger adi ile Abdullah Müftüoglu..Avrupa Milli Görüs Teskilatlarinin düzenledigi bir cok Konferansa katilmis ve bir cok kisinin Hidayetine vesile olmustur.

O zaman öyle olmuştur, Rabbim niyetine göre mükafatını verir inşaALLAH...
    Ayni zamanda Refah Partisinin Iktidari icin calismis ve Avrupa Teskilatlarindan Bavul Bavul Para toplattirip Refah Partisine akmasina vesile olmustur.

bizler hala çalışıyoruz şimdi kendileri nerede acaba?

Kim saf dışı bırakılmış, Refah Partisi'nin kapatılmasına sebep olanların arasındadır Şevki Yılmaz...Ailesinin cenazesine katılamama sebebi malum yasaklı olduğu içindir yoksa Milli Görüş'çüler mi suçlu sizce?Sonunda Gömleksizde olsa bir Vefali birisi cikmis (Tayyib Erdogan)
    Onun Yasagini kaldirmis ve bir Cok Yasakli gibi onuda Ülkesine dönebilmesi icin önünü acmistir.

madem vefalı çıkmış gömleksiz neden partisinin saflarına katmamış, şevki Yılmaz'ı, çünkü o da biliyor geçmişte partiye zarar verdiğini kendi partisine de ondan almıyor...bunun yanı sıra Şevki Yılmaz'ın ailesi Akp'ye çalışıyor ama bir düşünün bakıyım nedendir diye...Yani kisacasi..Hoca kullanildi ve isi bitince Köseye atildi..bununla bir cok hatib köseye atilmis ve Kaderlerine Terk edilmistir.

Peki en son Almanya'da Milli Görüş teşkilatında çalışmadımı maaşını oradan almadımı?bizler bunu çok iyi biliyoruz siz merak etmeyin...

Burada yazi yazanlar belki Refah Partisi icin 1 Bayrak Dahi asmamistir..ama o hayatini feda etmistir.

bizler buradayız kendileri nerede sormak lazım, bizler mezara kadar Hozamıza sadık kalacağız davamıza sahip çıkacağız...
    anlayana..
    anlıyorum ve kendilerini çok yakından tanıyorum ve diyorum ki Rabbim kendilerine uyanmayı nasip etsin inş.

Ne oldu sonuçta davaya bir zarar verebildilermi aslında anlayabilseler en büyük zarar içine kendilerinin düştüklerini bilseler elhamdülillah şimdi daha güçlü bu dava ve tekrar gelecek ne oldu demeki kimse bu davaya zarar veremez verse verse kendine verir allah ayaklarımızı sabit kılsın

Sonunda Gömleksizde olsa bir Vefali birisi cikmis (Tayyib Erdogan)

Yani kisacasi..Hoca kullanildi ve isi bitince Köseye atildi..bununla bir cok hatib köseye atilmis ve Kaderlerine Terk edilmistir.

anlayana..
    Kimse bu davaya şeref katmaz.
    Şevki Yılmaz bu davada hizmet ettiğinde şeref kazanmıştır.Bunu Allah için yaptıysa tüm peygambverlerin ortak sloganı olan "benim ücretim ona aittir" demeli ve kimseden,hiç bir kurum ve kuruluştan bir şey beklemeyip hizmetine devam etmeliydi.

En önemlisi burada beyefendi müthiş bir iftira atıyorsunuz.Şevki Yılmaz siyasi yasak alınca yurt dışına gitmiş,çocuklarını orada okutmuş ve orada yaşadığı müddetçe Milli görüş teşkilatları tarafından bakılmış,maaşı ödenmiştir.

Asla mağdur olmamış,edilmemiştir.

Siyasi yasağı kalktı ve burada.Allah ayette "balık sahibi Yunus gibi olma" diyor.Son nefese kadar hizmet etmeliydi.Küserek kenara çelilmesi onun vebali,günahı ve hatasıdır.Bunu onaylamınızsa haramı onaylamaktır...

Anlayana...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

bu insana son açıklamalardan sonra acımaya başladım
    Allah islah etsin

Alıntı Belkıs Elif REŞADİYELİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Kimse bu davaya şeref katmaz.
    Şevki Yılmaz bu davada hizmet ettiğinde şeref kazanmıştır.Bunu Allah için yaptıysa tüm peygambverlerin ortak sloganı olan "benim ücretim ona aittir" demeli ve kimseden,hiç bir kurum ve kuruluştan bir şey beklemeyip hizmetine devam etmeliydi.

En önemlisi burada beyefendi müthiş bir iftira atıyorsunuz.Şevki Yılmaz siyasi yasak alınca yurt dışına gitmiş,çocuklarını orada okutmuş ve orada yaşadığı müddetçe Milli görüş teşkilatları tarafından bakılmış,maaşı ödenmiştir.

Asla mağdur olmamış,edilmemiştir.

Siyasi yasağı kalktı ve burada.Allah ayette "balık sahibi Yunus gibi olma" diyor.Son nefese kadar hizmet etmeliydi.Küserek kenara çelilmesi onun vebali,günahı ve hatasıdır.Bunu onaylamınızsa haramı onaylamaktır...

Anlayana...
    Madem Maasli Hatib calistirdiniz..o zaman gitti diye Adami azarlamanizda ne oluyor ?
    Butür aciklamalar talihsiz aciklamalardir.

Abdullah Müftüoglu bir Hocadir..sanirim Islami Konularda neyin dogru neyin yanlis oldugunu senden daha iyi analiz edebilecek Egitime sahiptir.

Yanlisi görmüs ve yanlisin yanindan ayrilmis olabilme ihtimalinide göz önünde bulundurmalisiniz.

Yoksa Sevki Yilmazda Bizanslimiydi :-)

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Bizanslı olup olmadığını yaptığı açıklamalar ile kendisi beyan etmektedir. Elbet hoca olarak kendi fetvasını da verir. Kimin ve neyin yanında olduğu önemlidir. Hepimiz bizansın çocuklarıyız diyenlerle birlikte hareket ediyor BOP un eşbaşkanları ile birlikte Iraktaki katliama ortak oluyor, geçmişine kalkıp sövüyor ise elbette Bizanslıdır dememize gerek kalmadan kendini ortaya koyuyordur.

Ne dersin Emin o da mı Bizanslı yoksa...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Madem Maasli Hatib calistirdiniz..o zaman gitti diye Adami azarlamanizda ne oluyor ?

Abdullah Müftüoglu bir Hocadir..sanirim Islami Konularda neyin dogru neyin yanlis oldugunu senden daha iyi analiz edebilecek Egitime sahiptir.

Yanlisi görmüs ve yanlisin yanindan ayrilmis olabilme ihtimalinide göz önünde bulundurmalisiniz.

Siyasi yasaklandığında ve Avrupaya gittinde Milli görüş tarafından kendisine sahip çıkılmıştır.

Siz önce sahip çıkmadınız iftirasını atın sonra maaşlı hatip diyerek farkında olmadan Şevki Yılmaz'ı da aşağılayın.

O hocaya para aldığına göre vardır bir bildiği (!)

İslami eğitime gelince Yaşar Nuri,Zekeriyya Beyaz'da islami eğitim almış kişiler.Ayrıca Nice alimin,sonradan yanıldığını sapıttığını Kuran bize haber vermekte.

Şevki Yılmaz hatalı davranıyor diyoruz ve sizin gibi abartılı ifadelerimizde yok.
    İftira ya başvurup,gerçekler ortaya çıktığında alaya sığınmıyoruz...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Şevki yılmazın ikinci Müslüm Gündüz olduğuna inanmaya başladım içimizdeykende hiç tutarlı değildi.

Pasif Üye Bilal ÇALIŞKAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Mar 2007
    İletiler
    631
    bende gördüm bu yazıyı.bu yazıyı gören bi akp lide bana çatıyor.gör bak sizin eski adamınız bile ne diyor die bana çatıyor.bende kalkıp ne diyim ki bu adama.cevapta veremiyom.adamın beyni sulanmış akp die.acıyorum ona.yazık.hemde çok yazık.

Musavi Alaaddin KIYAĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jun 2007
    istanbul/fatih/ karagümrük/zeytinburnu_A.İ.H.L
    İletiler
    247
    Blogdaki Konular
    1
    fırıldak oldu dönüyor

Türkiye böyle insanlarla dolu bize böyle insanlar lazım değil zaten

refah ı batırmak kapattırmak için elinden geleni yaptı dengesiz

Aslında burada şevki yılmaz'ı konuşmak kime ne kazandırır, kime ne kaybettirir...
    kendisi kararını vermiş, ancak sizin bahsettiğiniz şevki yılmazın hocalığı konusuna sizden daha iyi neyin yanlış veya doğru olduğunu yazdınız da aklıma geldi şevki yılmaz bu aldığı dini eğitimini ailesine vermiyor galiba zira ağabeyinin hanımı akp teşkilatında görevli ve rahatça erkeklerle tokalaşıyor ne dersiniz buna... şunuda söyleyeyim yengesi daha önce böyle değildi, yenilikçi olunca demek böyle olunuyor...sizce bu doğruyu görmek midir?

Siyasi yasaklandığında ve Avrupaya gittinde Milli görüş tarafından kendisine sahip çıkılmıştır.

Siz önce sahip çıkmadınız iftirasını atın sonra maaşlı hatip diyerek farkında olmadan Şevki Yılmaz'ı da aşağılayın.

İslami eğitime gelince Yaşar Nuri,Zekeriyya Beyaz'da islami eğitim almış kişiler.Ayrıca Nice alimin,sonradan yanıldığını sapıttığını Kuran bize haber vermekte.

Şevki Yılmaz hatalı davranıyor diyoruz ve sizin gibi abartılı ifadelerimizde yok.
    sizin bu yazdıklarınıza tamamen katılıyorum belkız hanım dilinize saglık

yazık. çay tv de iki gün önceki progarmını seyrettim
    saadet partisi yalan konuşarak siyaset yapıyor diyor. domuz çiftlikleri kuruluyormuş hani nerde diyor
    eşcinsellere resmi dernek kurma yasası çıkıyormuş diyor hani nerde diyor.
    ben bir bolulu olarak diyorumki gel boluya gidelim mengen seni o domuz işleme tesisine bi sokayım da gör . git beykente eşsicsellerin kurduğu dernekte bi çay iç belki sanada bulaşır. Allah seni affetsin. Bu şahsi görüşümdür: bence tayyip buna bişeyler vaadetti veya yedirdi o yüzden böyle konuşuyor. yada oğlu olan aynı zamanda benim okul arkadaşım olan akif yılmazı bi yerlere yerleştirdi oda diyetini ödüyor. Allah hidayet nasip etsin

Yahi Iftira cümlesini nasil bu kadar Basite indirebiliyorsunuz sasiyorum.
    Neyse duymamis olayim.

Sevki Yilmaza Avrupada kim sahip cikti bunu Avrupalilar iyi bilir.Görünen Köy üzerine tartismalar yersizdir.
    Maas Konusunu siz belirttiniz bende yanlis oldugunu zaten yazdim.

Yukarida ismini verdigin sözüm onlara Televoleci Hocalarla Abdullah Müfütoglunu kiyaslamaniz zaten Sevki Yilmazi ne kadar tanidiginizi gözler önüne seriyor.
    Neyi kim ile tartisiyorum ?

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bizanslı olup olmadığını yaptığı açıklamalar ile kendisi beyan etmektedir. Elbet hoca olarak kendi fetvasını da verir. Kimin ve neyin yanında olduğu önemlidir. Hepimiz bizansın çocuklarıyız diyenlerle birlikte hareket ediyor BOP un eşbaşkanları ile birlikte Iraktaki katliama ortak oluyor, geçmişine kalkıp sövüyor ise elbette Bizanslıdır dememize gerek kalmadan kendini ortaya koyuyordur.

Ne dersin Emin o da mı Bizanslı yoksa...
    Fetva Makami sizde Hocam,boynum kildan incedir..siz istediginizi Bizans Evladi yaparsiniz..istediginizede Cennetin Cehennemin Biletini kesersiniz.

Eliniz uzun :)

Su Bop Es Baskanligi Konusunda Tayyib Erdogan hangi calismalara imza atmistir ?

+ Konuyu Yanıtla
9 / 2 İlkİlk 123456789 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları