+ Konuyu Yanıtla
9 / 1 12345678 ... SonSon
173 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: SEVKI YILMAZ 18 subat 2007 cay tv videosu

SEVKI YILMAZ 18 subat 2007 cay tv videosu

http://www.sevkiyilmaz.com/ dan 3 video yu indirebilirsiniz

O bir efsane. saadet partisi onu kaldiramayacagindan onu tekrar cagirmiyor parti faaliyetlerine. izleyin kendi agzindan duyun.

bu video ile yeni ogrendiklerim: mhp ciler milli gorusculere hep derler "siz niye sag-sol catismasinda 80 lerde vatan elden giderken solculara karsi savasmadiniz" diye.
    El cevap: "bu catisma dis guclerin bir oyunudur, biz bu oyuna gelip kardes kani akitmayiz. hakikatende sagci solcu hapis te ellerindeki silahlarin numaralarindan ogrenir ayni kamyonun hem sagciya solcuya silah dagitip, alin yiyin bununla birbirinizi denmesini"

fransa masonlar birliginden turkiyedeki biraderlerine mektup: bitirin refah partisini diye. ve bu mektuptan sonra her sey degisiyor. yani oncedende dusman olsa bazi yazarlar neyse diycez. bazi yazarlar bu mektupla hizaya getiriliyor.

Ben davasından dönene efsane demem...

Siz ne derseniz deyin...
    Klavye Mücahidi

S.A

Alıntı Harun SIMSEK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    http://www.sevkiyilmaz.com/ dan 3 video yu indirebilirsiniz

O bir efsane. saadet partisi onu kaldiramayacagindan onu tekrar cagirmiyor parti faaliyetlerine. izleyin kendi agzindan duyun.

bu video ile yeni ogrendiklerim: mhp ciler milli gorusculere hep derler "siz niye sag-sol catismasinda 80 lerde vatan elden giderken solculara karsi savasmadiniz" diye.
    El cevap: "bu catisma dis guclerin bir oyunudur, biz bu oyuna gelip kardes kani akitmayiz. hakikatende sagci solcu hapis te ellerindeki silahlarin numaralarindan ogrenir ayni kamyonun hem sagciya solcuya silah dagitip, alin yiyin bununla birbirinizi denmesini"

fransa masonlar birliginden turkiyedeki biraderlerine mektup: bitirin refah partisini diye. ve bu mektuptan sonra her sey degisiyor. yani oncedende dusman olsa bazi yazarlar neyse diycez. bazi yazarlar bu mektupla hizaya getiriliyor.
    Kardeşim biz bu şahşı tanıyacağımız kadar tanıdık avrupa da milli görüş teşkilatın dan maaş alırken kendisinin yakın ları başta olmak üzere insanları nasıl AKP ye yöneltiğini biliyoruz gerçi AKP liler de onu aralarına almadılar ya onun için boş verin onu bizler davasın da sağlam olanlara sahip çıkalım.

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Sevgili Harun ;

Önce bazı haları düzeltelim inşallah.Şevki Yılmaz'ın bir efsane oluşunun yanısıra söylemiş olduğun Saadet partisi onu kaldıramayacağı için çağırmıyor cümlesi yanlıştır. Kişiler ile bir kurum kıyaslanamaz Şevki Yılmaz ismi saadet partisi ismi yanında neredeyse bir hiçtir. Bunun yanında eğer sözü Şevki Yılmazı Saadet Partililer partiye davet etmediler şeklinde değiştiracak olursak ki bu da yanlıştır. Bilakis avrupada olduğu zaman kendisine en büyük destek yine bu camiadan yapılmış ve olduğu yerde dik durması için tüm gayretler sevkedilmiştir. Bu davanın önde gelen birçok büyüğü kendisini ziyaret etmiş ve yanında olmuştur.Avrupada bulunduğu sürece IGMG tarafında kendisine maaş tahsis edilmiş ve ter türlü rahatı için çalışılmıştır. Ne yazıkki Şevki bey bu büyük davanın yükünü kaldıramamış ve yolunu belirtip bu davadan uzaklaşanlar kervanına katılmıştır. Kendisine değer veren ve biryerlere ıulaşmasını sağlayan Erbakan'a dahi birçok olmayak sözlerle hitap ve ihtam ettikten sonra destek görmeyi umud ettiği iyeni siyasi yapılanmalar tarafındanda yalnızlığa mahkum edilip ortalıkta kalakalmıştır.Yıllarca kendisini destekleyen ve yaptığı tonlarca hataya rağmen yanında olmayı sürdüren Milli Görüş camiasına arkasını dönen ve yoluna alan kendisidir. Herkes bilirki bu dava kişilerin davası değildir. Biz nice hatipler yetiştirir ve eksik kalan yerleri tamamlarız. Ancak Şevki Yılmaz lar böyle gün gelir yaptıkları hatalardan pişman ve yapayalnız şekilde ortalıkta kalırlar. Saadet partisinin kapıları herkese açıktır. Şevki Yılmaz da elbette yeniden hizmet etmek için bu kapıdan girebilir. Ancak camiye sonradan yetişen cemaatin son safta yer bulması gibi yerini bilerek girmelidir o kapıdan.

Bunlar yanında Şevki Yılmazı şu 28 Şubat çıkışları ile de biraz incelemek isterim aslında Basına yansıyan sözlerini iyi analiz etmeliyiz diye düşünmekteyim;

Rize'den milletvekili adaylığı söz konusu olduğunda RP lideri Necmettin Erbakan'a, "Bizim konuşmalarla partiyi ve sizi vururlar hocam. Beni aday yapmayın." demiş. Erbakan ise "Şevki, bunlar kader-i ilahidir. Rize bizim için çok mühim. Seçimi kazan ertesi gün istifa et." şeklinde karşılık vermiş. Milletvekili olduktan sonra, daha istifa etmeye fırsat kalmadan kasetler yayınlanmaya başlanmış.
    İşte bir Liderin görüşleri ve emirleri.Ne demiş hocam kazan ve istifa et. Ancak şevki bey sadece kazan kısmında takıldığı için istifa etmeyi hiçbir zaman gündeme getirmemiş. İstifa etmeye fırsat kalmadan denilen vakitte liderine itaat etmeyi borç bilen bir başkan tarafından yüzlerce kez istifa edilecek vakit olduğunu hepimiz çok yakından bilmekteyiz. hani burada sanki Şevki beyin özrü kabahatinden büyük olmuş ve emre itaatsizliğini kendisi ortaya koymuş.

siyasete dönmeyi düşünmüyor. Bu yöndeki soruya şöyle cevap veriyor: "Biz ne Musa'ya ne İsa'ya yar olduk. Şu anda kendi geçmişimizi terbiye makamındayım. Yanlışlarımı tespit makamındayım. Allah'a davet edici konferanslara kim çağırırsa kasım ayından sonra gitmeye hazırım. "
    işte sözün özünü de burada söylüyor Şevki bey ne isaya ne musaya yar olamamak. Bir isaya bir musaya yar olma oyunları peşinde geçinenler elbette bu halde olacaklardır. halbuki biz Milli Görüşcüler olarak o günlerde türkiye sandık başına giderken şevki beyden taraf olamayıp bertaraf olanlardan değil açıkca tarafını belli edenlerden olmasını bekliyorduk. Türkiyenin geleceği oylanırken kendi hatalarını liderine yükleyerek çoluk çocuğun dümen suyuna giren bir Şevki yılmaz portresi ise bu davaya gönül veren insanların son görmeyi umduğu görüntülerdi. İnşallah bu sefer geçmişini terbiye ederken bu hatalarından gerçekten ders alır.

Günlük siyasete ilişkin değerlendirmeleri de var Yılmaz'ın. AK Parti'yle ilgili yorumları uyarı mahiyetinde: "Halkın işleriyle meşgul olurlarsa sandıkta tokat yemezler. Geceleri kalkıp AK Parti'ye dualar gönderiyorum. Erdoğan ile 10 yıldır görüşmüyorum, kendisini özledim."
    dediğim gibi ne isaya ne musaya yaranamadım figanlarında bulunan bir beyanatın sonlarında gelen bu cümle söylemek istediklerimi daha net ifade etmektedir sanırım.Kim neresinden tutarsa oraya çeksin diyerek içeriği dile getirilmeden hem İsayı hem Musayı memnun etmek için safedilen cümleler. Zulme bu denli ortak olan bir partiye ettiği duaların mahiyetini açıklamadan partililer tarafından destek ve hayır duaları hatta başkanlarına özlem olarak anlaşılacak partili olmayanlar tarafından ise uyarı ve düzelmeleri için bir dua olarak kabul edilecek kaypak bir cümle ile her iki tarafa da mesafeyi eşit tutmak bu olsa gerek.halbuki konuşmalarının bir diğer yerinde de ,

''Bugünki iktidarın en büyük sıkıntısı kendilerini uyaracak, yanlışlarını düzeltecek, ikaz edecek ve her siyasi parti için olağan olan dalkavuk ve etrafta dolaşan aç kurt ve tilkilerin saldırı çemberi altında gördüğüm bu iktidarı uyaracak ciddi, yapıcı, halkın güveneceği bir alternatif maalesef Türkiye'de oluşmamıştır. Türkiye'nin en büyük şansızlığı budur. Bunda da muhalefet partilerinin geçmişteki sabıkaları büyük etkendir. Çünkü halkımız her geçen gün daha da uyanmaktadır. Siyasi partilerin söylem ve nutuklarına inanmamaktadır.''
    diyerek içersinde büyüdüğü Saadet Partisini ve Milli Görüşü yok saymaya devam etmektedir.partimizi sabıkalı ve yetersiz gören ve bugün siyasete yeniden girme yada AKP Erbakanı cumhurbaşkanı yapacak palavralarına üstü örtülü "meclis erbakanı cumhurbaşkanı yapmalı" sözleri ile iştirak eden Şevki beyin sözleri açıkca ortada iken biz hala tutupda Saadet partisi onu kaldıramadı dersek sanırım yanlış yapmış oluruz.

Sonuş olarak söyle demek isterim ki Milli Görüş davasında nefer olmayı bir menfaat davası haline getirmeyen bu davaya hizmet eden herkes bu davanın bir yerinde yer almayı kendine borç bilir ve olduğu yeri doldurur. Rabbim Şevki beye bu davada yeniden bulunmayı ve hakkıyla yerini doldurmayı tekrar nasip eder inşallah

selam sevgi ve dua ile...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Saadet Partisinin Hiç ama hiç kimseye minnet borcu yoktur sadece milli görüş çatısından ayrılıpta ona ihanet edenler biraz düşünmelidir.Kimin,kime minnet borcu vardır.Sözüm ona biryerlere gelmiş kişiler iyi düşünsünler.Eğer milli görüş olmasaydı neyaparlardı herhalde kimse onları tanımazdı bırakın artık bizde tanımayalım.

ŞEVKİ YILMAZ GİBİLERİN "MADENi" VE MARİFETİ

Bir insana hak ettiğinden daha fazla değer verirseniz, O kişi aradaki farka sizi satar!

Şevki'de aradaki farka , üzeridnen prim yaptığı liderini ve camiasını satmıştır......

Hz. Peygamber Efendimiz bir hadisi şerifinde mealen: "insanlar ‘maden'ler gibidir. Madeni(cevheri, karakteri) kıymetli (ve istikametli) olan, cahiliye döneminde de İslamiyet'e girdiğinde de, sağlamdır."
    Ve yine "Küllün müyesserin lima hulike lehu" (Herkes ne için (ve neye layık) yaratılmışsa ancak ona muvaffak ve müyesser kılınır" hadisi de bu anlamdadır.
    "(Ey Resulüm) Deki, her biri, kendi uyarına ve ayarına göre hareket ediyor" (İsra:84) ayeti de bu gerçeğe işaret buyurmaktadır.

Yani bazı insanların "filan kişi ne dindar ne cefakar adamdı... Ne mücahit, ne kahraman Hocaydı.. Ama hayret, sonunda o da kaydı ve caydı!" şeklinde sözleri elbette iyi niyetlerinin bir ifadesi olsa da, gerçeği yansıtmamaktadır.
    Çünkü bir zaman, Haktan, hayırdan, davadan, İslam'dan bahsedip ve dahi ganimetini yiyip, sonra başka mecralarda makam ve menfaat kokusu alınca bu sefer geçmişini inkara, velinimetlerini karalamaya başlayanlar "değişmiş, düzelmiş, aklı başına gelmiş, gerçeği fark etmiş" falan değildir. Sadece bozuk fıtrat madenleri üzerindeki cilaları sökülmüş, boyaları dökülünce foyaları ve gerçek ayarları ortaya çıkmıştır.
    Bir zamanlar:
    • Kuru kahramanlık ve ucuz şarlatanlık aşkına, Atatürk'e, inkılap ve ilkelerine sataşanlar ve Donkişot misali heykellere savaş açanlardan
    • Meclisteki Milletvekillerinin tümüne, haksız ve ahlaksız küfürler yağdıranlardan
    • Ve en ufak bir sıkıntı sezince hemen sıvışıp Avrupa'ya kaçanlardan Şevki YILMAZ, şimdi kendi "şakile" sine ve asli madenine uygun açıklamalar yapmış. 16 Mart 2005 Dünden Bugüne Tercüman'da "Şevki YILMAZ'dan şok açıklamalar" başlığında bakın ne hikmetler yumurtlamış!...
    Güya şimdilerde "nefis muhasebesinde yoğunlaşmış"mış!...
    "Pek az istisnalar dışında "cemaat ve parti lideri" Bu dini "ben temsil ediyorum" havasındaymış!...
    "Biat-itaat gibi bir takım kavramları, kendi şahsi emellerine alet edenler, istişare ve şuraya önem vermeyenler, "Dini ben temsil ediyorum" diyenler; Kerbela'dan Hz. Hüseyin'i şehit eden Yezid'lerden sayılırmış!...
    "Bazı liderler kendilerine soru sorma, tenkit ve teklif sunma imkanı tanımazmış!... İşte bu "içerideki zulüm kaldırılmadan, dışarıdaki zulumle başa çıkılmaz"mış!...
    "Eğer "baş üstüne" anlayışı içinde olsaymış, bugün böyle dışlanmazmış!..
    "Bazı liderler ve yöneticiler: Zaferi, hizmeti kendilerine, hezimeti ise siyonizme yükleyip, Allah'a bir şey bırakmazlar"mış...
    "Hz. Hüseyin'i katlettiren Yezid'i çevresindeki dalkavuklar azdırdığı gibi, bu gün de malum Lider(ler) hem dalkavuklara kulak asar ve "Bizim partiden olmayanlar kafir" sayar" mış!...
    "Bu içteki lider, despotizmini yıkmadan hiçbir yere varılmazmış..."
    "En büyük hataları, dışarıdaki Karunları, Firavunları suçlarken, "içerideki despot Yezid"leri unutmakmış..."
    Bu edepsiz ve mesnetsiz iddia ve iftiralarıyla hangi lideri hedef aldığını anlamamak için herhalde süper ahmak olmalıdır.
    Ve Şevki Yılmaz bütün Milli Görüş camiasını ve tabi özellikle Hocasını suçlamaya ve saçmalamaya çalışırken, aslında kendisini de anlatmış ve böylece "içini dışa çıkamış"..
    "Çıkarlarımız için dini kullandık. Dünya kalbe, din cebe girdi. Birilerini dışlamak için din istismar edildi. Ona hasta dendi, buna kafir dendi, şuna "hidayeti kararmış" dendi. Çünkü din cepte bozdur bozdur harca!.. 28 Şubatı kendi içimizde yapmıştık zaten.. Koltuk kavgasıyla birbirimize girmiştik." Yani 28 Şubatı da O liderin yanlış ve haksız tavırları hazırlamış!. mış...
    Peki kahramanlık kuklası; bilgiçlik budalası, şöhret ve etiket sevdalısı, aklı küçük, ayarı düşük bazı adamlar, niye böyle davranmaktaydı? Kimlere yaranmaya ve göz kırpmaya çalışmaktaydı?
    Bunun cevabı çok açıktır:
    • Recep Tayip Bey, kime hıyanet ettiği için hangi merkezlerden madalya aldıysa, işte onlara...
    • Fetullah Gülen, hangi milli hareketin önünü kesmek için yaptığı gayretlerin karşılığı; şimdi hangi mahfillerin kucağında saklanıyorsa, işte onlara!...
    Hatırlarsınız, birkaç hafta önce basında Fetullah Gülen'in " yüksek ve yetkili kimselerden aldığım istihbarata göre, çok yakında Türkiye'yi karıştırmak ve yakalanan güvenlik ve gelişme ortamını bozmak üzere, bazı önemli kişilere faili meçhul suikastlar düzenlenebilir!" anlamında kehanetleri çıkmıştı!?
    Şimdi Şevki Yılmaz'ın söylediklerine bakın ve lütfen yukarıdaki ifadelerle karşılaştırın:
    "Bugünlerde, gençlere, din adına cinayetler işletebilirler. Hz. Ali'ye de yapmışlar bunu! Onları öldürenler de kendilerini liderlerin emrini yerine getirmiş sanıyorlardı... Liderlerinin ise, dini temsil ettiğine inanıyorlardı." Lider Allahın yeryüzündeki gölgesidir" diyorlardı."
    Artık soralım:
    • 1. Şevki Yılmaz'a bu iddiaları, daha önce Fetullah Gülen'e konuşturan Siyonist merkezler mi ortaya attırmaktadır?
    • 2. Acaba, ya Mosad ve CIA ajanların veya Hizbullah ve PKK militanlarına bazı faili meçhul cinayetler işletilip, bunun suçu ve sorumluluğu "Sayesinde Belediye Başkanı ve Milletvekili olurken övdüğü, ama şimdi zor döneminde utanmadan sövdüğü" Zat'In üzerine mi yıkılmaya çalışılmaktadır?
    • 3. Oysa Milli Görüşün şahsı manevisi, Siyonist ve emperyalist güçlerin değişmez hedefi ve mazlum ve mağdurları seven ve savunanların en şereflisi olan Zat, bu güne kadar dayanılmaz baskılar ve haksızlıklar karşısında bile; camiasını her türlü kavga ve kargaşanın dışında tutmasıyla tanınmış ve rakipleri tarafından bile bu asil tavrı saygıyla karşılanmıştır.
    Konuş Şevki... Çünkü konuştukça kokuşturuyor ve gerçek ayarını ortalığa kusuyorsun!...
    Kuvvet ve kudret sahibi saydığın şeytani güçlerin gözüne girmek için gömlek değiştirmeye soyunuyorsun..!
    Ama onları da, uşaklarını da, hangi sonun beklediğini bilmiyorsun!...

(ALINTIDIR......)
    Düzenlendi: Taner PINAR 03-03-2007 14:24
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

sevgili kardesım bugun refah partısının kapanmasında rol oynamıs ınsanların hepsı akp saflarındadır sevkı yılmazda dahıl
    Milli görüş gömlgi:Giyenin hiç çıkarmadıgı,cıkaranın ise hiç giymedigi bir gölektir

Şunu unutmayalımki budavanın sırtından nam ve ün kazananlar eski kimliklerini
    unutup entellektüel bir kimliğe brünüyorlar kendilerini her şeyin her tşk ustunde görüyorlar.dostları kırmızılaşıyor.ben özgürlükçüyum diyorlar amaasıllarını ve temel degerlerini kaybediyorlar.bu şunabenziyor dinler arası diyaloğ gibi sorsan sen onlara muhammed A.s peygamber olarak kabul ediyormusunuz diye hayırderler.işte diyalok bunun neresinden tutulupta yapılıyorsa büğün hasan hüseyin ceylanlar,mehmet bekaroğulları,şevki yılmazlar,şükrü karatepeler,halil çelikler,abdurrahman dilipak,dahada uzata biliriz.ama uzatmıyorum şuan bu entellektuel birikimiçerisinde eriyip gitmektedirler.biz davamızın bilinçindeyiz ve saflarımızı sık tutuyoruz.bu saflara davetle degil kendi isteginle katılırsın.

Herkes hak ettiğini görür hafızamda cağrı filminin bazı sahneleri canlandı
    fransada bir kardeşimiz anlattı şevki yılmaz fransaya geldiğinde insanlar kendisinden kacınca neden böyle yapıyorsunuz ben hiç milli görüşten uzaklaşmadım demiş arkadaşlarda birdaha bize gelme bize uzak ol demişler.
    şevki yılmazın oanki halini görmek isterdim.

ALLAH yardımcısı olsun dengeyi kaybetti aşağı doğru yuvarlanıyor,milletvekili iken kendi hemşerisini köy hizmetlerinin Bursadaki bir şubesine müdür yapmak için neler yapmıştı.o bir efsaneyse,Bayrak asarken düşüp yaralanan,coplanan,asgari ücretle çalışırken aidatlarını aksatmayan benim arkadaşlarım ney peki? ben merak ediyorum MİLLİGÖRÜŞÜN Duayenleri gibi idamlarla yargılansaydı ozaman ne havalara girecekti.

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sevgili Harun ;

Sonuş olarak söyle demek isterim ki Milli Görüş davasında nefer olmayı bir menfaat davası haline getirmeyen bu davaya hizmet eden herkes bu davanın bir yerinde yer almayı kendine borç bilir ve olduğu yeri doldurur. Rabbim Şevki beye bu davada yeniden bulunmayı ve hakkıyla yerini doldurmayı tekrar nasip eder inşallah

selam sevgi ve dua ile...
    valla kardeşim biz çok şevkiler büyütük ama onlar büyümeyi boy atmak sandılar

bizde daha ne şevkiler var boşverin geliiiiir gideeeer...
    bizim bir derdimiz varsa oda islamın zaferidir yarab islamın zaferini görmeden canımı alma senden cenneti değil islam sancağının dalgalandığı semaları istiyorum...

o bizim aramızdan biri onu kötüleyen kendini kötülemiş olur...dün konusmalarnı dinleyip mücahid sevki bağiriyodunuz şimdi ......ben onun kötü niyetli biri oldunu düşünmüyorum o temiz kalp li biri bana göre ..şevki hocam tekrar partiye dönüp hizmet etmek ister ama biliyosunuzki o şuan virüslü partiyi düşündüğünden partiye katılmıyor kendiside söledi .

şevki yılmaz yaşlandıkça bunuyor
    o efsane degil tam bir dönek
    döndügü yetmiyormuş gibi bir de camiya ya agır laflar ediyor
    allah bunları soracakkk

şevki yılmaz
    efsane degil tam bir dönektir
    döndügü yetmiyormuş gibi bir de camiya ya agır laflar ediyormuş
    allah bunları soracakkk şüphesiz
    kolay gelsin

MİLLİ GÖRÜŞÇÜ Şuayip AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Mar 2007
    İletiler
    17
    selamun aleyküm arkadaşlar
    o konuşmayı ben canlı olarak dinlemiştim.
    Doğru ifadeler kullandığı yerler de vardı.Hakkını yemeyelim.Hocamız hakkında tek yanlış kelime kullanmadı.O da insandır şaşabilir.Allah cc hidayet nasip eyler.

Alıntı Abdullah ESENTEPE tafarından gönderildi Mesajı Göster
    şevki yılmaz yaşlandıkça bunuyor
    o efsane degil tam bir dönek
    döndügü yetmiyormuş gibi bir de camiya ya agır laflar ediyor
    allah bunları soracakkk

ADAM BEN YOLUMDAN DÖNMEDİM DİYOR
    ÇOKDA GÜZEL KONUŞUYOR YA AT GÖZLÜKLERİYLE DEĞİLDE AT GÖZÜYLE BAKIN DİYOR BEN AGD'DEYİM PARTİDEKİ TEŞKİLATADA BAKIYORUM BİZİM PARTİDEN OLMAYANLARIN İMANI YOK SAPMIŞ DİYEBİLİRMİYİZ BAZILARI ÖYLE ZANNEDİYOR... TAMAM BİZİM DAVAMIZ HAKTIR... AMA SADECE BİZİM DAVAMIZ HAKTIR DİYEMEYİZ...

Ya Neden Aramiza Hemen Mesafeyİ Koyuyoruz...
    Hocamizin Bu Konu Hakkinda Bİr SÖzÜ Var Mi Varsa LÜtfen PaylaŞin...
    Yoksa HİÇ KonuŞmayalim...
    rabbimden gelen ne varsa tüm hepsine gönülden kocaman bi EYVALLAH

]SENİ ALNINDAN ÖPÜYORUM

ALLAH MAHŞERGÜNÜDE YAR VE YARDIMCIN-MIZ OLSUN

bizim bir derdimiz varsa oda islamın zaferidir yarab islamın zaferini görmeden canımı alma senden cenneti değil islam sancağının dalgalandığı semaları istiyorum...

Bu sayfaya ulaşabilirlerse, 2 kişinin yorum yazmasını isterim. 1- Erbakan hocamız 2- Şevki Yılmaz.....
    Ya da TV5 de canlı olarak bu konu üzerinde konuşmalarını tavsiye ederim. Her ikisinin de inancının sağlam olduğuna inandığımdan (Bazı günlük şaşırmalar her insanın başında mevcuttur) bir taraf diğer tarafa mutlaka katılacaktır inancındayım. Bütün arkadaşlara kimse hakkında hakaret etmemeleri tavsiyesinde bulunup, ölçülü eleştirler içerisinde olmaları dileklerimle selamlarımı iletiyorum. Allah'a (CC) emanet olun...

Bİr MÜslÜman YanliŞa DÜŞtÜyse AteŞe Gİdİyorsa Ona BuĞz Etmek DeĞİl Hİdayetİ İÇİn Dua Etmek Gerekİr

Şevki Yılmaza baktıkça Hocanın vefasını görüyorum hoca vefa timsali bir insan ve şevki yılmaz o kadar düşmanlık içerisinde hidayeti kararınca insanın işte böyle konuşmlar içinde oluyor. ben insanlar yanlışta oldukları zaman onlar için Dua ederim Allah doğruyu göstersin

+ Konuyu Yanıtla
9 / 1 12345678 ... SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları