+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Portal Buluşması 02 ( Yorumlar )

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    yunusum kusura bakma ya sen hep kalbimdesin:clapping[1]: :friends[1]:
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

kimse kırılmasın..içimden geçenleri yazacağım..
    erdal sülünkü hariç daha önce buluşmaya gelenlerle tanışmamıştım..

Mehmet DAĞDELEN =>adminimizle tanıştık..ve en samimi kalbimle tanıştığıma memnun oldum...fikirlere karşı oldukça duyarlı..herkesin fikirlerini sûkunet içerisinde dinleyen olgun ve diplomasiyi ve interneti elleriyle ve sözleriyle kullanmayı becerebilen bir adminimiz..
    Tevfik YAZICILAR =>fikriyat ve zikriyat müthiş..yalnız taasubu kırmak lazım..beklediğim gibi;kullanacağı sözleri özenle seçen,olgun tavırlı,ancak dinlenmediğini anlayamayıp susmayı da bilemeyen bir moderatörümüz..
    Eser GEDİK =>çok fazla sohbet etme imkanı bulamadık.ancak kendine ghüvenen bir kardeşimiz..(ayrıca cihad ve nefs-i müdafaa dışındaki öldürmeler cinayettir.yani seni vurmam.kurşuna yazık be..sıkmadan gidersin sen)...
    Yunus Emre GÜLEÇ =>dinlemeyi tercih etti..yıtık olmayı nedense beceremedi..ancak yine de kendine güvenen birisi..
    Emin YILMAZ =>yahu müslüman sen ne biçim adamsın?..ama ben seni çözdüm inşaAllah...gerçek hayatta içine kapanık birisisin ve internette bunu kırmaya çalışıyorsun..kabuğunu kıracağına inanıyorum...yırtık olacaksın merak etme..
    Üzeyir KÜÇÜK =>işte adamım...üzeyir abim..meslektaşım..kamucu..yaw abi sende biraz psikopat bir hava sezdim..biri bişey dese boğazını kesecek gibi duruyordun...fakat dinleyerek,karşı tarafa saygı gösterdiğini harika şekilde ispat ettin..seninle teke tek,yüz yüze görüşmek isterim..
    Ömer YILDIRIM =>açıkça söylemek gerekirse,ömer kardeşimizle pek fazla muhabbet şansımız olmadı,
    Taner PINAR =>erdal daha öçnce demişti ki :"iş yerindeki herkes taner abiden korkuyor"..beyazıt camiinde ilk biz buluştuk..görüşür görüşmez "bu adamdan mı korktular?" diye aklımdan geçirdim..muhabbeti hoş,dediğim dedik,selefi mi selefi,ruh dünyasında fırtınaların kopduğu bir abimiz..
    bursaya beraber gittik...yolda telefonunda bir sorun oluştu..kafayı yiyordu neredeyse..görmenizi isterdim o halini..komediydi..yanında gülmedim ama içimde kahkaha tufanları oluşuyordu...:)
    Yaşar BİRGÜL =>gelelim yaşar abimize..ilk aklıma gelen arabasıyla bize yardımlarıdır..düşüncede derya maşAllah..
    Cihat UÇAR =>yalovalı gençlik başkanı..maşAllahlık bir mücahid..üstüne üstelik yakışıklı da..düşüncelerini pek açığa çıkartmamayı tercih eden arkadaşlardandı..ama yine de suskun değildi..fikri anlamda kendini pek göstermedi..
    Murat AYDIN =>çalıştığı kurum itibariyle yardımlarını unutmamak gerekir..fakat nedense o da susanlar arasındaydı..
    Bilal YILMAZ =>bilal abimiz evlenmenin verdiği olgunluk ve korkaklıkla (!),düşünce aleminde uçösuz bucaksız okyanusla tam bir bilinmez..bakmayla,konuşmayla çözülebilecek bir insan olduğunu düşünmüyorum..
    Sedat ÖCALAN =>sakarya kamucularından..meslektaşım..internette görüştüğümüz kardeşimiz..samimi ve sıcak kanlı bir kardeşimiz..çok fazla muhabbet edemedik..yalnız benim saadet partisi rozetime fena halde kafayı taktı agdci kardeşim..
    Yunus BİTİŞ =>portalda tartıştığımız elemanlardan biri..ancak gözleriyle samimiyeti kurduk inşaAllah...yeni fikirleri masaya koyması ve ben burdayım havasını eserle birlikte göstermesi özgüvenin harika bir göstergesi..inşaAllah daha sonra da seninle görüşürüz kardeşim..
    Erdal SÜLÜNKÜ =>erdalla ilgili yorum yapyacağım..daha önceden görüşmüştük..
    Engin DEMİRBİLER =>engin abimize kim fasulye diyor..fasulye falan değil..yardımlarını bizden eksik etmedi..Allah -Subhenheu Tebareke ve Teala- ondan razı olsun.
    قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    eve nihayet ulaştım.
    şunu söyleyebilirim ki bu buluşmadan çok keyf aldım.
    çok verimli ve tarihi bir buluşmaydı.
    günün anlam ve önemine binaen güzel şeyler yazmışsınız.
    İNŞAALLAH daha daha da güzelleri olacak. daha güzel organizasyon ve
    daha nitelikli içerik ile buluşmalar yapazağız.

bu buluşmayı değerli bulupta gelen herkese teşekkür ederim.

de... şimdi ankaraya kimler geliyor?

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    şimdi ankaraya kimler geliyor?
    22 ile 26 sı arası olursa ben gelirim inşaAllah..şu anda ankara dışındayım..o yüznden ben dah önce katılamam..
    tarih ver abi..
    ne zaman?
    قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    Buluşmamız çok güzel geçti. Gelenlerden Allah razı olsun. Sanal ortamada konuştuğumuz arkadaşlarımızla yüz yüze görüşerek nasip oldu. İnşallah 3. buluşmaya imkanı olan herkes gelir. ve de buluşmayı yorumlayan kardeşlerimizede teşekkür ederim.
    Mehmet hocam ben Ankaraya gelemiyorum:(
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    ee bir daha ne zaman buluşuyoruz..ben de geleyim...
    Aşk şehidi..

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    o vakit gelsin portalda duyurulur.
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

katılan tüm artkadaşlarımızdan Allah razı olsun
    gerçekten mütiş bi buluşma oldu.kalabalık oldukça dahada güzel oluyor Allah daha nice buluşmalarda birlikte olabilmeyi nasip eder inşallah
    4 mart tv5'e gidiyoruz yada gidilecek Allah nasip ederse genç birikim programına çıkılacak eğer gerçekleşirse muhteşem olur

yakında bi yarışma olacak hazırlıklı olun :yes[1]:

Ömer ÇELİK: forumdaki gibi değil bambaşka hazırlıklı geziyor :) sağlam adam
    Yunus BİTİŞ: fazla konuştun ama yunus harika yaaaa :) bi başka o
    Ömer YILDIRIM: efendi bi insan inaşallah gelecek buluşmalarda kendisini daha fazla tanıma imkanı bulurum
    Cihat UÇAR:cihad dostum harikasın süper bi insan hiper aktif :)
    Mehmet DAĞDELEN:abi seni anlatacak kelime bulamıyorum desem yeterli olur sanırım
    Üzeyir KÜÇÜK:benim gibi dinlemeyi tercih etti ama benden çok konuştuğu kesin
    Tevfik YAZICILAR:adam aramış ve bulmuş bizi partiye üye yaptı Allah razı olsun onu mutlaka tanımalısınız
    Erdal SÜLÜNKÜ:aramızda fazla kalmadı ama yanında koca bi ordu ile geldi
    Eser GEDİK:tebrik ediyorum çok güzel bi çalışma hazırlamışsınız
    en çok konuştuğum kişi eser söyle dostum ben konuştummu konuşmadımmı? seni seviyorum eser
    Yunus Emre GÜLEÇ:yunus keşke tv5 gelsedin
    Murat AYDIN:yardımların için Allah razı olsun oda dinlemeyi tercih edenlerden
    yaşar birgül:sevecen bi insan tanımalısınız
    Taner PINAR:o gerçekten bi başkan
    Engin DEMİRBİLER:portala üye olmamasına rağmen iki buluşmayada geldi Allah razı olsun
    sedat öcalan:fazla tanımıyorum ama espirütüel biri Bilal YILMAZ:adam beni deşifre etti ya abi yaktın beni be :(

neden sustum aslında susmayı sevmem ama genel olarak kalabalık ortamlarda dinlemeyi tercih ederim vakti gelince bizde konuşuruz inşallah...sizlerden öğrenmem gerek çok şey var
    ............................................................ .

Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    katılan tüm artkadaşlarımızdan Allah razı olsun
    gerçekten mütiş bi buluşma oldu.kalabalık oldukça dahada güzel oluyor Allah daha nice buluşmalarda birlikte olabilmeyi nasip eder inşallah
    4 mart tv5'e gidiyoruz yada gidilecek Allah nasip ederse genç birikim programına çıkılacak eğer gerçekleşirse muhteşem olur

yakında bi yarışma olacak hazırlıklı olun :yes[1]:

Ömer ÇELİK: forumdaki gibi değil bambaşka hazırlıklı geziyor :) sağlam adam
    Yunus BİTİŞ: fazla konuştun ama yunus harika yaaaa :) bi başka o
    Ömer YILDIRIM: efendi bi insan inaşallah gelecek buluşmalarda kendisini daha fazla tanıma imkanı bulurum
    Cihat UÇAR:cihad dostum harikasın süper bi insan hiper aktif :)
    Mehmet DAĞDELEN:abi seni anlatacak kelime bulamıyorum desem yeterli olur sanırım
    Üzeyir KÜÇÜK:benim gibi dinlemeyi tercih etti ama benden çok konuştuğu kesin
    Tevfik YAZICILAR:adam aramış ve bulmuş bizi partiye üye yaptı Allah razı olsun onu mutlaka tanımalısınız
    Erdal SÜLÜNKÜ:aramızda fazla kalmadı ama yanında koca bi ordu ile geldi
    Eser GEDİK:tebrik ediyorum çok güzel bi çalışma hazırlamışsınız
    en çok konuştuğum kişi eser söyle dostum ben konuştummu konuşmadımmı? seni seviyorum eser
    Murat AYDIN:yardımların için Allah razı olsun oda dinlemeyi tercih edenlerden
    yaşar birgül:sevecen bi insan tanımalısınız
    Taner PINAR:o gerçekten bi başkan
    Engin DEMİRBİLER:portala üye olmamasına rağmen iki buluşmayada geldi Allah razı olsun
    sedat öcalan:fazla tanımıyorum ama espirütüel biri Bilal YILMAZ:adam beni deşifre etti ya abi yaktın beni be :(

neden sustum aslında susmayı sevmem ama genel olarak kalabalık ortamlarda dinlemeyi tercih ederim vakti gelince bizde konuşuruz inşallah...sizlerden öğrenmem gerek çok şey var
    işte başladı artık emini kimse durduramaz
    Lanetlenmiş kavimle barış için atılan imzalar, kırılan kolları, öldürülen çocukları, anaların feryatlarını unutturacak mı?

Bu imzaları atan eller hiç taş atmamıştı ki...

agd_sisli Sedat ÖCALAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    464
    Blogdaki Konular
    2
    eski tayfayla bir daha görüşmüş olduk.. birbirimizi yeniden görmek güzeldi.. davidoofuda içtik bu arada.. :yahoo[1]:

yeni tayfaylada sadece ismen ve cismen tanışmış olduk..fazla yakınlık kuramadık.. galiba onlarda benle fazla yakınlık kurmaktan hoşlanmazdı..:whistling[1]:

bir daha ki buluşma adada veya istanbulda olursa geliriz inşaAllah..

abi benim evim kadıköyde sizin gibi avrupada değil...

geç olmuştu hem eve ancak gidebildim :)
    Kako ste ?

BuluŞmaya Dİye Gİttİk Sonra Bİr Bakdİkkİ Ev TaŞiyoruz
    Herkezden Allah Razi Olsun
    Selam Sevgİ Dua
    Düzenlendi: Murat AYDIN 13-02-2007 02:41 Neden: YANLIŞ

kozalak Bilal YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,315
    Blogdaki Konular
    1
    Bilal YILMAZ:adam beni deşifre etti ya abi yaktın beni be :(
    bak halen daha of yazıyor şurda...
    hemen değiştir onu..
    yoksa yönetimi yanıltmaktan dava açacam hakkında..
    oflu değilsin sen...
    :d :d
    "Ey iman edenler..! Zorluklara ve sıkıntılara sabırla katlanın. Şeytan ve uşakları olan kafirlere karşı bu sabırla yarışın, cihad için hazırlıklı ve uyanık bulunun ve yolunuzu Allah'ın kitabıyla bulun ki mutluluğa erebilesiniz.."
    -Ali İmran 200-

kozalak Bilal YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,315
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Ömer ÇELİK tafarından gönderildi Mesajı Göster

Bilal YILMAZ =>bilal abimiz evlenmenin verdiği olgunluk ve korkaklıkla (!),düşünce aleminde uçösuz bucaksız okyanusla tam bir bilinmez..bakmayla,konuşmayla çözülebilecek bir insan olduğunu düşünmüyorum..
    evet ömer kardeşim,
    açıklıyorum hava alanına yetişemedim..
    :( :(
    yediğim fırçayı ben bilirim..
    :) :)
    "Ey iman edenler..! Zorluklara ve sıkıntılara sabırla katlanın. Şeytan ve uşakları olan kafirlere karşı bu sabırla yarışın, cihad için hazırlıklı ve uyanık bulunun ve yolunuzu Allah'ın kitabıyla bulun ki mutluluğa erebilesiniz.."
    -Ali İmran 200-

...Neredeyse 1 ay olacak ve ben daha buluşma foto.larını alamadım...Lütfen ama olmuyor...Birisi bana göndersin...

Taner PINAR
    Misafir
    Alıntı Yunus BİTİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ...Neredeyse 1 ay olacak ve ben daha buluşma foto.larını alamadım...Lütfen ama olmuyor...Birisi bana göndersin...
    yok foto moto ..

vereni banlarım :)

:) ben verdim ama kendi çektiklerimi :d
    Kako ste ?

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    ya arkadaşlar biri resim eklesinde tanıyalım sizi iki buluşmaya da gelemedik malesef.hiç olmazsa başka bir yerde gorusursek tanımış oluruz...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

Alıntı Yunus BİTİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    yunusum birazdan gönderiyorum sabret (ban tehdidine rağmen)
    ............................................................ .

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    yunusum birazdan gönderiyorum sabret (ban tehdidine rağmen)
    bizim istememiz onemli değil mi yani emin sadece yunus için gonderiyorsan bende bakmayacagım :lac[1]: :lac[1]:
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları