Erkan ZEREN

Kamalak, Saadetin'in Şerefini Koruyamadı

Konuya Puan Ver
Alıntı Ömer KATİP tafarından gönderildi Mesajı Göster
Kamalak, Saadet'in şerefini koruyamadı!

Necmettin Aydın: "Mustafa Kamalak, Rahmetli Hocamız ve ailesinin, Davamızın, Saadet Partimizin itibarını, haysiyetini ve şerefini koruyamamıştır. İstifa etmelidir."

İVEDİHABER.COM

Saadet Partisi Kurucu Üyesi ve Eski Genel Başkan Yardımcısı Necmettin Aydın, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın Erbakan soyadını yıpratma ve silme girişimleri karşısında beceriksiz bir idare gerçekleştirdiğini ileri sürerek“Rahmetli Hocamız ve ailesinin, Davamızın, Saadet Partimizin itibarını, haysiyetini ve şerefini koruyamamıştır. Hatta Rahmetli Hocamızın ailesinin, Milli Görüş Camiasının ve Saadet Partimizin içine fitne sokmuştur. Siyasi, ahlaki, İslami, insani tüm meşruiyetini kaybetmiştir. Derhal istifa etmelidir.” dedi.

Necmettin Aydın, bununla da kalmadı ve Zeynep Erbakan’ı psikolojik durumunu kullanarak intihara sürükleyecek bir sürece zorladıkları için partinin ilgilileri hakkında savcıları göreve çağırdı.

İşte Necmettin Aydın’ın söz konusu basın açıklaması:

ZEYNEP ERBAKAN’IN İNTİHAR TEHLİKESİ VAR!

Merhum Erbakan Hocamızın büyük kızları Zeynep Erbakan Hanımefendi’nin sağlık durumu ile ilgili bilgiler geçen hafta basında yer aldı. Boşanma dosyasından alındığı belirtilen bu raporların Hacettepe ve Gazi Üniversiteleri gibi ciddi kurumlar tarafından verildiği, epilepsi - organik delüzyonel (şizofreni benzeri) mental bozukluk ve bipolar tanıları konulduğu görülmektedir. Raporlardan da anlaşıldığı gibi, bu hastalıklar sürekli ağır ilaç tedavisi, daimi terapi desteği ve stresten uzak bir hayat gerektiren bir durumdur. Çünkü bu tür rahatsızlıklarda ne zaman geleceği belli olmayan fiziksel temelli nöbetler söz konusudur. Daha da önemlisi, psikolojik açıdan aşırı coşku ve arkasından intihara varabilecek depresyon söz konusudur.

ZEYNEP ERBAKAN’IN HASTALIĞINI KULLANDILAR!

Bir psikolog kimliğiyle, kendisinden, ailesinden ve tüm yakınlarından binlerce özür dileyerek bu raporların ne anlama geldiğini özetlemeye çalıştım. Tüm bu açıklamalardaki asıl amacım, öncelikli olarak Zeynep Hanımefendi’yi korumaktır. Gerçeğin bilinmesi onu koruyacak en güvenli kalkandır. Ancak şunu da ifade edeyim ki hastalık asla ayıp değildir; Allah’tandır ve hastalar Allah’ın emaneti ve imtihanıdır. Asıl ayıp olan hastalığın kullanılması, istismar edilmesidir.

ZEYNEP ERBAKAN’I İNTİHARA TEŞVİK EDİYORLAR!

Hal böyleyken;

1 - Bu durum bilindiği ve bu güne kadar hiçbir siyasi tecrübesi olmadığı halde (Hatta Fatih Erbakan için tecrübesiz denilirken) özellikle bu hanımefendi Hanım Kolları Genel Başkanlığı gibi normal insanlar için bile çok stresli olan bir göreve niçin getirilmiştir? Açıkça içine sokulduğu bu stres ortamı; Türk Ceza Kanunu 84. Maddeye göre ciddi bir suçtur. Zira ‘Başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.’ TCK Madde 84

ZEYNEP ERBAKAN’I AİLESİNE KARŞI KIŞKIRTTIRLAR!

2 - Bu durum bilinmesine rağmen Zeynep Hanımefendi’nin günlerce teşkilat–teşkilat dolaştırılarak kardeşlerinin, özellikle Sayın Fatih Erbakan’ın aleyhine konuşturulduğu anlaşılmakta dır. Sayın Kamalak’ın “Bu mesele kardeşler arası miras kavgasıdır. Partiyi ilgilendirmez” sözü ile eşinden ve çocuklarından kopmuş bir kişinin kardeşlerine karşı da kışkırtıldığı çok açıktır. Böyle bir yaklaşım, aile bağlarından kopartılmış ve sağlık raporundan anlaşıldığı kadarıyla rahatsız bir kadının depresyonunu artıracağı kesindir. Söz konusu ruh haliyle Zeynep Hanımefendi’nin ciddi manada özellikle kendisine zarar verecek yanlış kararlar alması da kuvvetle muhtemeldir.

ZEYNEP ERBAKAN’I SİYASİ OPERASYONA KURBAN ETTİLER!

3 - Bu güne kadar Türk siyasi hayatında hiç olmayan olmuştur. Bir hanımefendi üzerinden, hatta daha kötüsü hasta bir hanımefendi üzerinden siyasi bir operasyon yapılmaktadır. Savaşın bile bir hukuku vardır. Mafya bile, hanımlar ve çocuklar üzerinden vurmaz. (Bu konuyu; SÖZCÜ Gazetesi yazarı Necati DOĞRU bey 17/03/12 tarihli ‘Kız kardeşi silah yaptılar, Fatih ERBAKAN ı vuruyorlar’ başlıklı yazısında çok güzel özetlemiştir).

MİLLİ GÖRÜŞ CAMİASI ŞOKTADIR VE HESAP SORACAKTIR!

4 - Yine bu süreçte iğrenç bir biçimde Merhum Erbakan Hocamızın kemiklerini sızlatırcasına evlatlarına ve dolayısı ile kendisine zimmet suçlaması yapılmıştır. Tüm Milli Görüş camiası Merhum Liderlerine yapılan bu iftiradan dolayı galeyan halindedir

Milli Görüş Camiası olanı biteni anlamış ancak kabullenmekte zorlanmakta ve şoktadır. Çok yakında bu şok geçecek Milli Görüş tabanı canlarından çok sevdikleri Milli Görüş davalarına, Hocalarına ve ailesine yapılanların hesabını soracaktır. Aksi takdirde bu haksızlık karşısında susmanın ne olduğu çok iyi bilinir.

MUSTAFA KAMALAK, SAADET’İN ŞEREFİNİ KORUYAMAMIŞTIR

Tüm bu olanların baş sorumlusu Genel Başkan olarak Sayın Kamalak’tır. Rahmetli Hocamız ve ailesinin, Davamızın, Saadet Partimizin itibarını, haysiyetini ve şerefini koruyamamıştır. Hatta Rahmetli Hocamızın ailesinin, Milli Görüş Camiasının ve Saadet Partimizin içine fitne sokmuştur. Siyasi, ahlaki, İslami, insani tüm meşruiyetini kaybetmiştir. Derhal istifa etmelidir.

SAVCILAR GÖREVE!

Son olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nde Başbakan Yardımcılığı ve Başbakanlık yapmış olan Sayın Erbakan’a ve evlatlarına yapılan bu saldırılar karşısında Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyorum. Saygılarımla

Necmettin AYDIN
20. Dönem Zonguldak Milletvekili
Saadet Partisi Kurucu Üyesi ve Eski Genel Başkan YardımcısıNot: Ara başlıklar ivedihaber tarafından atılmıştır.

Submit "Kamalak, Saadetin'in Şerefini Koruyamadı" to Digg Submit "Kamalak, Saadetin'in Şerefini Koruyamadı" to del.icio.us Submit "Kamalak, Saadetin'in Şerefini Koruyamadı" to StumbleUpon Submit "Kamalak, Saadetin'in Şerefini Koruyamadı" to Google

Categories
Katagorisiz

Yorum