ibrahim DEMİRCİ

bazı kaypaklara.......

Konuya Puan Ver
Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
kendini milligörüşçü zanneden kaypak arkadaşlara;
bizler erbakan hocamıza biat ettik.kendisi bizim liderimizdir.allah ömür verdigi sürece öylede kalacaktır.Kimki hocam hayatta oldugu halde onu görmezden geliyorsa büyük bir gaflet ve delalet hatta ve hatta hıyanet içerisindedir.
milligörüşçülük ile saadetcilik aynı çatı altında olmasına ragmen çok farklı şeylerdir.yani numan beyi desteklemek saadete oy vermek ile milligörüşü olunamaz.
son zamanlarda davamızın içerisine bazı fitneciler girmişlerdir.yenilikci akım eski milligörüşçüleri tasfiyeye hazırlanmaktadır...
bu ve benzeri ucuz hareketler ancak biz milligörüşçüleri üzer.çünki hancılarda yolcularda bellidir.
akp ile saadetin farkını milligörüş oluşturmaktadır.saadet milligörüşten uzaklaşmaya devam ettikçe akp den farksız,sıradan bir parti konumuna düşer ki buda biz dava adamlarını üzer.
yol yakınken uyarıyorum:
evet numan bey dogru istikamette dahi olsa o istikametteki tehlikelerin(davasından kopmasına neden olacak her türlü siyasi ayak oyunları,medyanın sahte öpücükleri,oy adına yapılan plansız işler v b) farkında degil..
işte bu yüzden cihad emirine itaatte keyfiyet olamaz.zaruret vardır.

Submit "bazı kaypaklara......." to Digg Submit "bazı kaypaklara......." to del.icio.us Submit "bazı kaypaklara......." to StumbleUpon Submit "bazı kaypaklara......." to Google

Categories
Katagorisiz

Yorum